TheGeneartz Crew Label ma niezmierny zaszczyt przedstawić najnowszą produkcję Pokolenia Pewnej Zguby opatrzoną wymownym tytułem Przyspieszony Proces Zepsucia. To jednocześnie debiutancki album Pokolenia Pewnej Zguby, jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji hip-hopowych działających na emigracji.

PPZ zaczęło wspólnie nagrywać w 2011 roku, w Manchesterze (Anglia, UK). Za sprawą licznych koncertów zagranych na terenie UK oraz wydanego własnymi siłami mixtape’u „Element Ulicy”, PPZ wyrobili sobie markę wśród brytyjskiej Polonii. Co więcej, w Polsce, dzięki takim utworom jak „Wyprawa po Odbiór”, czy „Wku*wiony Imigrant”, dali się poznać jako „Głos z Emigracji”.

Aby przybliżyć Państwu z kim mamy do czynienia, krótka notka z kartoteki:

Pokolenie Pewnej Zguby to zorganizowana grupa muzyczna, zajmująca się produkcją bitów, handlem płytami oraz przemytem treści na terenie Wysp Brytyjskich.

Obecnie działając wspólnie i w porozumieniu z TheGeneratz Crew Label, zamierzają zalać ulice swym najnowszym produktem.

Przyspieszony Proces Zepsucia, chociaż zewnętrznie wyglądem przypomina zwykły nośnik CD, w pewnych kręgach klasyfikowany jest jako element grupy twardych substancji psychoaktywnych.

Do powstania specyfiku przyczynili się w równym stopniu Profus, Solak, Grzechu, Jozef SNR oraz DJ Gondek. Ponadto w projekt zamieszani są: 

Rapokalipsa, Popek Monster, Hijack Hood, EmigraczE, Nizioł, Egon, Arturo JSP oraz Rapszlak.

Całość stworzyła 21 unikalnych stanów świadomości.

Niezalecane dla osób o słabych nerwach.

Może silnie uzależniać.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, płyta trafi na rynek dzięki TheGeneratz Crew Label, nowemu label’owi działającemu na Wyspach Brytyjskich, który inwestuje w nakład płyt polskich artystów oraz promocję kultury i sztuki na emigracji. Promocja albumu opatrzona będzie edycją czterech teledysków. Premiera już 20 listopada!!!

Jako przedsmak, załączamy linki do dwóch klipów, które już śmigają w cybernetycznej przestrzeni i są pewną wizytówką PPZów oraz swojego rodzaju dokument o raperach:

Pokolenie Pewne Zguby „Biegnij Ziomek”:

EmigraczE feat. Profus, DJ Gondek „Mówią o nas źle”:

 

KMWTV&EmigraczElive: Wywiady/Relacje Polska Wersja, PPZ, EmigraczE

72 Hours – Popek Monster, Profus, Hijakc, DJ Gondek feat. PPZ  „Kroniki Opętania”: