Prezentujemy na łamach Rap-News.eu – „Łańcuch”, czyli najnowszy teledysk Fejza stworzony wraz z Rakkamanem i Martyną, a wyprodukowany przez DJ Samiryi’a. Jest nie tylko czego posłuchać, ale i co pooglądać!

Fejz, a właściwie Filip Łuszcz, raper z Katowic zaczynający swoją drogę na scenie hip-hopowej. Mimo młodego wieku, od niemal pięciu lat zbiera doświadczenie sceniczne, które zaczyna procentować. Talent, połączony z ciągłą pracą nad swoim warsztatem, daje plony w postaci kolejnych utworów. Idąc własną drogą, zamyka usta hejterom, widzącym w nim tylko „syna swego sławnego ojca”

Najnowszy utwór powstał w kooperacji z Rakkamanem – miłośnikiem cięższego brzmienia wprost ze stajni MaxFloLabu – i stałym członkiem Fejz Team’u – DJ’em Samiryi. Męskie trio wspiera Martyna, współpracująca już z Fejz Team’em przy tworzeniu „Panaceum”.

Muzyczny „Łańcuch”, którym połączyła się ta czwórka, ma naprawdę grube ogniwa. Wystarczy raz nim potrząsnąć, by jego muzyka rozbrzmiewała w głowie przez długie godziny.