fot. kadr z klipu

PanTerapia rozpoczął właśnie promocję kolejnej części albumu „PanTerapia”, nad którym pracował przez ostatnie miesiące. Wraz z premierą singla „Olimp”, do którego teledysk zrealizowany został przez MG Film, wystartowała sprzedaż dwóch płyt (2 x EP w jednym opakowaniu). Fizyczną wersję tego wydawnictwa można zamówić na fanpage: @PanTerapja. Koszt to 25 złotych:

  • Pracowałem nad nimi rok, w między czasie wyjeżdżając do innego kraju, żeby móc na nie zarobić i je skończyć. Zajęło mi to jeb* rok, poświęcając praktycznie wszystko, odmawiając sobie niektórych przyjemności. Zajęło mi jeb* rok, żeby zrobić coś od początku do końca. To był ciężki rok. Bardzo ciężki rok. Jednak podczas tej drogi poznałem naprawdę fajnych ludzi związanych z muzyką. Pierwszy raz w życiu mogę napisać, że jestem dumny i zadowolony z samego siebie. Pierwszy raz w życiu mogę napisać, że czuję się chociaż przez ten moment szczęśliwy. Dziękuję bardzo za dobre i ciepłe słowa, które były kierowane w moją stronę, jak i w stronę mojej twórczości. Dzięki wielkie za wsparcie i do usłyszenia! – przekazał warszawski raper.

O warstwę muzyczną numeru „Olimp” zadbał Michos, natomiast mix i mastering przygotowany został przez Tomasza Korczaka w Red Yeti Studio.