fot. Wojtek Koziara

Na stronie www.pezet81.pl ruszył preorder limitowanej wersji „Muzyki Współczesnej” Pezeta. „Muzyka Współczesna Extended” to rozszerzona o nowe utwory i wydana w kolekcjonerskim zestawie wersja ostatniej płyty artysty. Album promuje singiel „Zonda”.
 
„Muzyka Współczesna Extended” to ukłon w stronę fanów Pezeta. Na płycie znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów. Wszystkie nagrania, w tym singlowa „Zonda” powstały już po premierze podstawowej wersji albumu. Wydawnictwo ukaże się w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego. Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn „Magenta” oraz zapach samochodowy „bubble gum”.

 • „Muzyka Współczesna Extended” to projekt, który wymyśliłem niedługo po premierze płyty. Pandemia, która niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany sprawiła jednocześnie, że miałem czas, aby go zrealizować. Nagrałem zupełnie nowe utwory i czuję, że w naturalny sposób uzupełniają one tracklistę „Muzyki Współczesnej” i teraz będę mógł myśleć o kolejnych projektach. „Muzyka Współczesna Extended” to rzecz bardzo „fanowska”. Traktuję to trochę jako prezent z okazji rocznicy premiery i podziękowanie za tak dobry odbiór tego albumu – mówi Pezet.
   
  Zestaw w limitowanym nakładzie dostępny będzie tylko w preorderze, nie będzie dystrybuowany w sklepach stacjonarnych.

Tracklista „Muzyka Współczesna Extended” (tytuły utworów oznaczone jako „Extended” zostaną ujawnione wkrótce):

 1. Intro
 2. Czas to iluzja – feat. Syny
 3. Magenta
 4. Obrazy Pollocka
 5. Extended 01
 6. 5.07
 7. 2K30 – feat. Taco Hemingway
 8. Braincell
 9. Gorzka Woda
 10. Zonda (Extended 02)
 11. Nauczysz się czekać
 12. Zły śpi spokojnie – feat Oskar, Lua Preta
 13. Extended 03
 14. Odinoczestwo
 15. Nie zobaczysz łez
 16. Dom
 17. Piroman
 18. Extended 04
 19. Extended 05
 20. Outro – feat Bryndal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ