fot. @PaluchOfficial

Za niespełna dwa tygodnie będzie miała miejsce premiera kolejnego solowego albumu poznańskiego rapera. “Czerwony dywan” pojawi się na sklepowych półkach już 7 grudnia. Fani twórczości Palucha po ok. 16 godzinach od startu limitowanej wersji preorderowej albumu, wykupili wszystkie 10 tysięcy egzemplarzy.

“Czerwony dywan” promowany jest przez dwa single takich, jak: “Spłata” |sprawdź!| oraz “Mój kościół” |sprawdź!|. Oba cieszą się bardzo dużą popularnością. Pierwszy z nich trafił na YouTube 16 sierpnia i od tego czasu zgromadził już blisko 10 milionów wyświetleń, a drugi – po 9(!) dniach od premiery dobija do 3 milionów odsłon.

Kolejnym utworem ma być “Ładni smutni ludzie”, do którego warstwę muzyczną przygotował SoDrumatic. Realizacją klipu zajęła się ekipa 9LiterFilmy. Pojawi się on na kanale BORCREW OFFICIAL już w najbliższy poniedziałek (26.11.2018r.) o godzinie 15:00.

Po serii platynowych albumów poznański MC nie zwalnia tempa i rok od ostatniej premiery wypuszcza kolejny krążek. Na materiale znajdzie się 14 premierowych pozycji. Wśród gości oprócz raperów z wytwórni Palucha: Joda, Szpaku, Kobik, pojawi się również Słoń, a także francuski raper z polskimi korzeniami PLK. Za warstwę muzyczną odpowiadają najzdolniejsi producenci z rodzimej sceny: APmg, Sergiusz, 2K, Michał Graczyk, Hubi, Julas, SoDrumatic, Gibbs oraz polsko-belgijski duet YoungVeteran$ i francuski producent Benjay. Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już  nie tylko wśród kolegów z branży ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich, jak: singlowa “Spłata” na bicie Julasa, czy osiedlowych bengerów, typu: “Mój Kościół” produkcji APmg.

Tracklista:
1 Intro
2 “Czerwony Dywan” – prod. 2K & Michał Graczyk
3 “Balans” ft. Słoń – prod. APmg
4 “Ładni Smutni Ludzie” – prod. SoDrumatic
5 “Nie Myśl o Tym” ft. Kobik – prod. APmg
6 “Nowa Polska” – prod. Benjay
7 “Mój Kościół” – prod. Apmg
8 “Sidła” ft. PLK – prod. Young Veteran$
9 “Opozycja” – prod. Michał Graczyk & Hubi
10 “Spłata” – prod. Julas
11 “Pudle” – prod. Gibbs
12 “Amalgamat” ft. Joda, Szpaku – prod. APmg
13 “Peeling” – prod. SoDrumatic
14 “Życie Wieczne” – prod. Sergiusz

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ