fot. mat. pras.

Właśnie ruszyła XI edycja jednej z największych imprez studenckich, chodzi oczywiście o Juwenalia UEK!

Juwenalia UEK to jedna z najbardziej oczekiwanych imprez wśród społeczności studenckiej Krakowa. Jest ona w całości tworzona przez studentów dla studentów, o czym świetnie przypomina tegoroczne hasło przewodnie XI edycji wydarzenia – “It’s all about YOUwenalia”.

Co roku Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego zamienia się w teren festiwalowy i wypełniany jest po brzegi pasjonatami różnorodnych stylów muzycznych. Różnorodność to odpowiednie słowo, które opisuje Koncert Główny, ponieważ każdy może znaleźć coś odpowiadającego własnym gustom.

Teraz my chcemy uchylić Wam rąbka tajemnicy i ujawnić kim jest pierwsza gwiazda tego wydarzenia. A chodzi o…. Palucha! Kim jest Paluch, jeżeli jakimś cudem o nim nie słyszeliście?

Paluch – polski niezwykle utalentowany raper pochodzący z poznańskiego Piątkowa. Zadebiutował w 2004 roku z nielegalem “Życie jest piękne”. Od tego czasu wydał 13 płyt – z czego znaczna część pokryła się przynajmniej jedną platyną. Początkiem grudnia 2018 Paluch uraczył nas kolejną płytą “Czerwony dywan”, która w rekordowym tempie uzyskała tytuł platynowej płyty, chociaż nikogo już to nie powinno dziwić, gdyż artysta sukcesywnie zbiera coraz większe grono fanów na przestrzeni lat. Co ukazuje wszechstronność Palucha to fakt, że oprócz kariery rapera, jest także właścicielem dobrze znanej wytwórni muzycznej i odzieżowej-Biuro Ochrony Rapu (B.O.R). A Wy będziecie mieli okazję usłyszeć go na żywo już 9 maja na naszych Juwenaliach!

Kolejna dobra informacja jest taka, że już od czwartku ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie, możecie je zakupić poprzez stronę internetową juwenaliauek.pl oraz przez wydarzenie na Facebooku.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ