fot. @ciociaewaaa_foto

Siles jest aktualnie w trakcie promocji solowej płyty, która ukaże się nakładem Universal Music Polska. Po singlu „Spodnie” ze Smolastym, raper postanowił udostępnić kolejny przedsmak nadchodzącego wydawnictwa.

I tak do numeru, zatytułowanego „Nie mów” zaprosił Palucha i OKI-ego. Za bit odpowiedzialny jest Sekko, natomiast grafikę do utworu stworzył Mateusz Lengling.

„Nie mów” znajdziecie na YouTube i w serwisach streamingowych: umusicpl.lnk.to/SilesNieMow.

Siles (98′) – młody raper z Lubaczowa z papierami na karierę muzyczną, dosłownie i w przenośni. Ucho do chwytliwych melodii czy eklektyczne podejście do gatunków nie wzięły się znikąd. Ukończona szkoła muzyczna w klasie fortepianowej a następnie studia realizacji dźwięku dały świetny background do wejścia na polską scenę rapową. Jego numery to przekrój różnych klimatów, zaczynając od melancholijnych, poetyckich klimatów, kończąc na ciężkich trapowych brzmieniach. Wszystko to sprawia, że najpierw oddolnie zbudował spory kanał na YT (ponad 135 tys. subskrypcji), by następnie związać się z Universal Music, gdzie przygotowuje obecnie swój pierwszy materiał.