fot. @PaluchOfficial

W ostatnim czasie Young Multi zaapelował do reprezentantów starej szkoły, aby ‚otworzyli swoje głowy i dali szansę młodym’ |info!|. Po tych słowach zawrzało w środowisku hip-hop’owym. To przesłanie młodego artysty skomentowali już, m.in. Bonson i Włodi, a w jego obronie stanął Peja.

Wczoraj (1 grudnia) w Warszawie – na tydzień przed premierą najnowszego solowego albumu „Czerwony dywan” – odbył się koncert Palucha. Poznaniak postanowił ustosunkować się do wypowiedzi Multiego:

  • Wielu tym młodym k***a kuta***rzom, którym się wydaje, że mogą z „Minecrafta” przeskoczyć tu k***a i pier***ić: “Ej ziomek, ale ty masz zamkniętą głowę”. Ja mam, k***a, zamkniętą głowę, ty k***a parówo? Naprawdę, do mnie k***a gadasz to? Włodi dobrze zapytał tego kondoma – który stary raper ma zamkniętą głowę? Który? – Żaden, chyba żaden. Chociaż tam paru bym znalazł, ale k***a gościu, zamknij p***ę. (…) Widzę tam jakichś kolejnych YouTuberów, którzy się wpierd***ją. Naprawdę? To nie ma nic wspólnego k***a z hip-hopem. To są typy, które wpi***ją się tutaj przez modę. Cały ich odbiorca, to jest odbiorca gier. Oni nie zostaną tu dłużej niż ich idol, który gra w te gierki i oni to oglądają. Oni tu nie zostaną dłużej. On pewnie zostanie, bo smród będzie się za nim ciągnął. A wielu kasztanów powie: “Ej, wy macie zamknięte głowy!”. Gówno prawda, 10 lat temu robiłem newschool.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ