fot. kadr z klipu „Drugi brzeg”

Do składu trzeciej części „To nie jest hip-hop. Rozmowy” dołączył artysta, o którego udział autorzy książki zabiegali już od dłuższego czasu. Paluch – bo o nim mowa – przyjął zaproszenie Balińskiego i Strowskiego, dołączając tym samym do ogłoszonych wcześniej Eldo, Rahima, Spiska Jednego oraz Bartłomieja Walczuka. Fragment wywiadu z poznańskim raperem jest już dostępny na stronie wydawnictwa No Dayz Off.

  • „Doszedłem do takiego momentu, że mam wrażenie, że niektórzy moi ziomale nie rozumieją ciężaru mojego życia. Często, gdy się przed kimś otwieram, po pół godzinie rozmowy stwierdzam, że bez sensu w ogóle, że o tym mówię, skoro druga strona tego nie kuma i myśli, że jestem debilem, który narzeka, choć z materialnego punktu widzenia ma dobrze. A tu przecież wcale nie chodzi o to, czy ktoś ma dużo pieniędzy, czy nie ma. Chodzi o to, żeby nie zatracić się w tym i pomimo wszystko być sobą. Żeby nie zapominać, co jest w życiu ważne” – przybliża swoje podejście Paluch.

W obszernym, przekrojowym wywiadzie, który przeprowadził Jacek Baliński we współpracy z Bartkiem Strowskim, artysta zdradził ponadto między innymi, jaka była reakcja słuchaczy, gdy pierwszy raz usłyszeli na żywo Nowy trueschool”, jakie są jego najlepsze wspomnienia z ponad 10 lat treningów i gry w młodzieżowych drużynach Lecha Poznań, czy kiedykolwiek imponowały mu głupie akcje na osiedlu, jaki był pierwszy nagrany przez niego kawałek i na jakim nośniku wciąż go ma oraz dlaczego nigdy nie czuł się spełniony.

Z pełną treścią będzie można zapoznać się już 4 grudnia, kiedy to odbędzie się premiera „To nie jest hip-hop. Rozmowy III”. Trzecia część publikacji kontynuuje tradycje poprzedniczek, goszcząc na swoich łamach zarówno niezwykle popularnych raperów, jak i mniej medialnych, ale równie istotnych: producentów, DJ-ów, projektantów czy wydawców. Kolejni zaproszeni goście będą ujawniani na profilach @tnjhhrozmowy w każde wtorek oraz sobotę do 10 listopada.

Przedsprzedaż trwa na stronie tnjhhrozmowy.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ