fot. @ciociaewaaa_foto

4 maja swoją zwrotkę na #hot16challenge2 udostępnił Paluch, który otrzymał nominację od Białasa. Tydzień po tej publikacji do akcji wkroczył… Andrzej Duda, prezydent RP. Polityk został zaproszony do tego charytatywnego przedsięwzięcia przez Zeusa. Łódzki raper po zaistniałej sytuacji zabrał głos, prezentując kilkuminutowe oświadczenie: „Myślę więc, aczkolwiek mogę tylko domniemywać, że nagranie zwrotki przez prezydenta było jedynie ruchem PRowym” |info!|.

16-tka Andrzeja Dudy wywołała w Polsce ogromne poruszenie. Po jednej stronie znalazły się osoby, które „spropsowały” udział głowy państwa w #hot16challenge2, a po drugiej stanęły te, które krytycznie oceniły ten fakt.

  • Zupełnie nie mam problemu z tym, że politycy różnych opcji biorą udział w akcji. Co do samej zwrotki, to mnie nie porwała. Z okołopolitycznych najbardziej mi się podobała Taty Maty. Całkowite w oderwaniu od zapatrywań politycznych. W kategoriach czystko „rapowych”. – skomentował KęKę.
  • Po wypuszczeniu video z Panem prezydentem miałem ochotę usunąć moją 16. Gdyby to było wrzucone przed nominacją dla mnie, to nie wypuściłbym mojej zwrotki, ale wpłaciłem pieniądze na akcję. – przekazał z kolei Paluch.

2 KOMENTARZE

  1. Tego zawsze dupa boli chciał usunąć to niech usuwa Kali nominował wszystkich nie było powiedziane ze politykom nie wolno a poza tym Paluchowi już dawno pojebało się pod kopułą….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ