mat. pras.

Po świetnie przyjętym singlu TPS’a z Sariusem |kliknij!|, Tytuz udostępnia kolejny przedsmak swojego projektu – „SUPER UNDERGROUND”. Tym razem jest to klip zrealizowany do numeru „Lot” z gościnnym udziałem Pajcziego, Kary, KPSN’a i DJ’a Radziona. O klip zadbał Mikołaj Wawrzak.

„SUPER UNDERGROUND” to zawierający dwadzieścia cztery tytuły, trzeci z kolei, hiphopowy mixtape od radomskiego producenta Tytuza. Tym razem kawałki, które znalazły się na tej produkcji, okrasił dopracowanymi przez siebie cutami Dj Radzion, nadając jej wyraźną spójność i charakterystyczny dla tego gatunku muzycznego sznyt. Ze względu na okazałą ilość gości „SUPER UNDERGROUND” powstawał przez ponad dwa lata w studiu P1S. W projekcie, oprócz mocnej, miejscowej reprezentacji jak ZDR, Banda Unikat, Pajczi czy Miodu z Jamala, wzięli udział także min. Żyto, Sarius, Kobik, Arab, Wiśnia Bakajoko, GSP oraz zagraniczni goście. Usłyszymy nań także reprezentację płci pięknej jak śpiewająca Aurelia czy rapujące Kara i Vajana. Za ostateczne brzmienie całego mixtape’u odpowiada jego autor i pomysłodawca.

Wkrótce poznamy pełną tracklistę wraz z okładką i informacją gdzie będziemy mogli odsłuchać i nabyć „SUPER UNDERGROUND”, do którego przygotowanych jest osiem teledysków, czekających na swoje premiery.

Projekt od Tytuza ze względu na swoją różnorodność zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej, stanowi nie lada gratkę dla każdego słuchacza rapu nie tylko w Polsce.

Preorder płyty dostępny na stronie https://tiwshop.pl/product/super-underground/ 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here