fot. @ciociaewaaa_foto

Minęło 10 dni od 3. edycji polskiej ligi battle rap acapella – „RAP NOKAUT”. Ten projekt, cieszący się coraz większą popularnością w środowisku hip-hopowym, rośnie w siłę z dnia na dzień. Niebawem na kanale YouTube: Rap Nokaut (subskrybuj!) pojawią się pierwsze materiały video.

Jedną z walk, która 8 lutego odbyła się w klubie Iskra w Warszawie było starcie tytanów, czyli: Frosti Rege vs Oxon. Ten pojedynek elektryzował wszystkich fanów Hip-Hopu w Polsce. Ostatecznie górą w tej słownej batalii raperów okazał się Oxon. Jak poziom tej walki ocenił zwycięzca? – Było nieco łatwiej niż myślałem. Gdy zacząłem lecieć, to płynęło samo. Z drugiej strony, Frosti nie przygotował się zbyt dobrze, więc sam pojedynek nie był zbyt stresujący. – przekazał reprezentant ekipy Hipocentrum.

Raper opowiedział również o tym, że czuł pewien niepokój, stres przed pojawieniem się na scenie. – Stresowałem się bardzo. Jest to zupełnie nowa formuła w Polsce, więc moim celem było pokazać zupełnie nową jakość i podnieść poprzeczkę wszystkim, którzy będą startować po mnie. Zawsze równam do najlepszych i staram się ich przebić. This is the way. – oznajmił.

Czy Oxon ponownie spróbuje swoich sił na „Rap Nokaut”? – Na pewno, złapałem zajawkę. – podkreślił. Dodał on również, że chętnie stoczyłby walkę z… VNM-em, czyli raperem, który w 1. edycji pokonał Wenę |zobacz walkę!|. – Myślę, że starcie dwóch Tomków byłoby epickim wydarzeniem. – odpowiedział Oxon na pytanie „Z kim byś się chciał sprawdzić na RapNokaucie?„.

Chcielibyście doświadczyć takie pojedynku: OXON VS VNM? Piszcie w komentarzach.

SUBSKRYBUJ KANAŁ RAP NOKAUT NA YOUTUBE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ