Oxon: 'Frosti Rege nie spodziewa się takiej ilości bolesnych i prawdziwych wersów.' [RapNokaut3 12/12]

Raperzy zmierzą się na RapNokaut3!

- Advertisement -

fot. @RapNokaut

Dziś (08.02) odbędzie się 3. edycja oficjalnej polskiej ligi battle rap, podczas której swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje 12 zawodników. Uczestnicy od kilku tygodni skrupulatnie przygotowują punche, aby zaskoczyć swoich przeciwników i wspólnie z publicznością stać się jednym żywym organizmem.

Całe wydarzenie poprowadzą… Wojtek, wielokrotny mistrz Francji battle rapu i legenda ’Rap Contenders” oraz AdMa, polska raperka, która swoją charyzmą, szczerością i urodą przyciąga rzeszę fanów! Chcesz przeżyć ten wulkan emocji? Wpadnij na „Rap Nokaut 3”! Wejściówki będą dostępne na bramce klubu Iskra.

Wydarzenie, którego głównym sponsorem jest marka odzieżowa – Blank @blank.best.official – odbędzie się 8 lutego w Warszawie! Swój pojedynek stoczy tam, m.in. Oxon. A jego rywalem będzie Frosti Rege.

 • KIM JESTEŚ? PRZEDSTAW SIĘ W KILKU SŁOWACH…
  Jestem Oxon, pochodzę z Krakowa, należę do ekipy Hipocentrum, rapuję ponad 15 lat, w swojej muzyce stawiam głównie na umiejętności i melodyjność.
 • JAKIE SĄ TWOJE NAJCENNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA W RAPIE/FREESTYLE’U?
  Od lat krok po kroku wypełniam wszystkie punkty ze swojej streetcreditowej checklisty. Jestem bardzo zadowolony ze swojej muzyki i poziomu, który udało mi się osiągnąć. Wydałem kilka płyt, zagrałem sporo koncertów, czuję się świetnie sam ze sobą.
 • DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W „RAP NOKAUT 3”?
  Battlerap acapella jest formułą stworzoną dla raperów takich jak ja. Od lat śledzę zagraniczną scenę i czekałem na moment, w którym ta konwencja dotrze do Polski. Biorę udział w RapNokaucie, by rozruszać się twórczo i pokazać wszystkim, jak wysoko można podnieść poprzeczkę. To wyzwanie, dzięki któremu można udowodnić coś sobie i innym – ciężko o lepszy motywator.
 • CO SĄDZISZ O SWOIM PRZECIWNIKU?
  Jest pracowity, uparty i charyzmatyczny, jednocześnie na tyle barwny, by można było napisać na niego ciekawe rzeczy. Zaliczył po drodze kilka wtop i przeciętnych beefów, co nie umknęło mojej uwadze. Wydaje się całkiem sympatyczny, co nie oznacza, że będę miał dla niego litość.
 • CZYM BĘDZIESZ CHCIAŁ GO ZASKOCZYĆ?
  Myślę, że nie spodziewa się takiej ilości bolesnych i jednocześnie prawdziwych wersów.
 • ZAPRASZAM NA „RAP NOKAUT 3”, BO…
  Przygotowałem dobre show i liczę na to, że mój przeciwnik również stanął na wysokości zadania. Oprócz tego możemy liczyć na co najmniej dwie równie ciekawe walki.
 • A JAK WIDZISZ PRZYSZŁOŚĆ BATTLE RAPU W POLSCE?
  Moim pobożnym życzeniem byłoby rozwinięcie tej formuły na skalę podobną do rosyjskiej lub amerykańskiej. Nie mam jednak złudzeń – uważam, że ciężko byłoby znaleźć tak dużą ilość zawodników na poziomie. Nie ma co liczyć na większe zaangażowanie mainstreamowych raperów. Mają za dużo do stracenia, a łatwy hajs jest dla nich ważniejszy niż podnoszenie poziomu skillsów i czysto hip-hopowa zajawka na sportową rywalizację. Biorąc jednak pod uwagę niegasnącą popularność freestyle’u liczę na to, że pojawią się wyskillowani zawodnicy, którzy wzniosą tę grę na wyższy poziom. Kto wie, może będę jednym z nich? 😉
https://www.facebook.com/RapNokaut/posts/3726609804046272

Karta walk „Rap Nokaut 3”:
FROSTI REGE vs OXON
KORO vs TOCZEK
VBS vs LUBER
YOU_REC vs SYN MŁYNARZA
KAZ vs RADAR
GRUBA vs GWIAZDA

Obserwujcie media społecznościowe „RAP NOKAUT”: FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE, a także dołączcie do wydarzenia na facebooku: wejdź!

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Miszel o ekipie Malika Montany: 'To pracowici ludzie'

O Miszelu głośniej zrobiło się po kawałkach: "Ligota" i "Requiem", które promują jego debiutancką...

Rap i najgorsze polskie tatuaże

Na antenie TTV jest emitowany najnowszy program - "Najgorsze polskie tatuaże", powstały na bazie...

Słoń zajarany rapem Białasa. Zobacz, co o nim mówi!

Każdy słuchacz ma swoich topowych artystów, których premiery sprawdza z wielką ciekawością, takie same...

24-godzinne reality show ekipy Hashashins? [VIDEO]

Lekko ponad pół roku temu ekipa Hashashins wyruszyła do… HASHAHATY, by nie tylko spędzić...