fot.

Utwór „Nigdy już nie będzie jak kiedyś” zapowiada nową płytę Otsochodzi, której premiera zaplanowana jest na listopad 2018. Jednocześnie utwór jest odpowiedzią na krytyczne komentarze fanów oraz raperów takich, jak m.in. Bilon. Reprezentant Hemp Gru wystawił swoją ocenę singla/klipu “Euforia” |sprawdź!|, który ponad dwa tygodnie temu trafił na YouTube: – Przed chwilą obejrzałem klip “Euforia” niejakiego Otsochodzi. Nie dość, że jest to totalne ksero, to jest to totalna żenada konsumpcyjna. Po prostu: dno, dno, dno… – przekazał w “Insta Stories” Bilon.

  • bez dodatkowego opisu. wszystkie emocje wylałem w audio. nowy numer na kanale asfalt records. mój pierwszy i ostatni komentarz jeżeli chodzi o ludzi, którzy próbują nam zaszkodzić. powodzonka, lecę dalej zajmować się muzyką. płyta w drodze/

    nie zdążyłem skomentować słów Bilona, ale sądzę że i tak zostawię sprawę bez komentarza. mam za duży szacunek do HG. może być mi tylko przykro słysząc taką opinie. 1luv – czytamy w najnowszym facebook’owym wpisie warszawskiego artysty.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ