fot. @Kaja Górska

Punche walą w pysk? I to jak! To przecież RAP NOKAUT, czyli pierwsza polska liga battle rap, której popularność rośnie z dnia na dzień! Organizatorzy nie zamierzają zmieniać swojej decyzji, idą za ciosem i już planują 3. EDYCJĘ! Odbędzie się ona 8 lutego 2020 roku w warszawskiej ISKRZE. Zamów bilet teraz na ticketOS.pl!

Zanim jednak to się stanie, wróćmy do drugiej edycji. Jednym z 7 pojedynków, które miały miejsce na „Rap Nokaut vol. 2”, było starcie: Will Spliff vs Koro.

Tego wieczoru walki odbywały się w systemie dwurundowym. Każdy z dwóch zawodników miał okazję zaprezentować swoje wcześniej przygotowane teksty w czasie 6 minut (na zmiarnę: 2 x 3 min.). Zdaniem publiczności zgromadzonej w klubie ISKRA, lepszą robotę wykonał Koro, który jednogłośnie pokonał swoje przeciwnika.

  • „Kurw*, Willi, mam powiedzieć, co myślę, tak szczerze. Czuję się tu teraz oszukany, frajerze. Bo dzwoniłem do Ciebie w wakacje na tele, mówiąc, że Cię wybieram na scenę. Deklarowałeś wtedy podjarany, że ognia dasz wiele, że w Iskrze będziesz piromanem jak Pezet, że będą dymy jakbyś w Watykanie został papieżem. A stoisz obsrany jak sedes, dając jak zwierze takie gówno na teren, że lepsze punche już padały przed bitwą w Cypherze. Z tym, że oni nawijali, bo mieli chwilowe natchnienie. Ty za to miałeś kwartał, by nadać liniom znaczenie, a zamiast błysnąć nawinąłeś jakbyś miał kurw* zaćmienie. Tak się zniżyłeś skillami, że aż mam wrażenie, jakbyś się przygotował na „Rap Nokaut” w parterze. Ewentualnie wychodzi na to, że gorszą masz wenę niż na ostatniej edycji dostał na walkę VNM. Willi, nawet nie wiesz jaki robisz przypał wielki. Przez takich jak Ty, ta bitwa cierpi. Wini na tej lidze marzył o zyskach wielkich, ale przez to, że masz mało wielokrotnych jak Wilka zęby, a ostrzejsze punche od Twoich są na płytach Verby, to Winiemu nie starczy nawet dzisiaj pengi, by kupić sobie sok z brzozy, który pije w aucie robiąc wywiad z MC. – nawinął Koro w ostatnim wejściu w kierunku Will Spliffa.

Cała walka jest dostępna na kanale YouTube: Rap Nokaut! Zostaw po sobie kciuk w górę, kliknij „subskrybuj” i dzwoneczek!

KUP BILET NA RAP NOKAUT 3 – 08.02.2020!