fot. mat. pras.

Dziś (24.01) w Szczecińskim klubie Elefunk odbędzie się ostatnia ustawka drugiego sezonu Szczecińskiej Ligi Wolnostylowej przed Wielkim Finałem. Zawodnicy po raz kolejny chwycą za mikrofony by za pomocą improwizowanych rymów (freestyle) walczyć o respekt, ciekawe nagrody oraz punkty w tabeli, które premiować ich będą do finału!

Szczecińskiej Liga Wolnostylowa powstała w 2018 roku z inicjatywy Kapsla, Żelu Żelsona oraz Cartera. Na każdej imprezie jest ok. 150-200 osób i każda osoba która się na niej pojawiła, może przyznać jak świetny klimat tam panuje. Przez pierwszy sezon SLW przewinęło się ponad 60 freestylowców. W większości byli to zawodnicy lokalni (Szczecin + okolice), jednak w Wielkim Finale znalazł się również Lajon, który reprezentuje Poznańską Freestyle Ligę. W drugim sezonie, który trwa obecnie liga nabrała rozpędu. Coraz chętniej przyjeżdżają do Szczecina znaczący zawodnicy z Polski i duże szanse na awans do finału mają m.in. Adoem i Sivvynsky z Poznania, Yowee z Lęborka czy zwycięzca czwartej ustawki – Bobi z Zielonej Góry. Na ostatniej ustawce triumfował mistrz Wielkiej Bitwy Szczecinskiej z 2017 roku – Rider.

Jest to ostatnia ustawka w sezonie. Zawodnicy którzy nie startowali jeszcze w tym sezonie w dalszym ciągu mają szanse na awans. System puntkowy jest tak skonstruowany, że zawodnik który wygra jedną ustawkę bądź zajmie drugie miejsce, ma szansę na awans do finału. Oprócz samej bitwy odbędzie się również koncert WZT, rapera z Chociwla, którego na scenie będzie wspierać B-Boy.

Data: 24.01.2020
Miejsce: Elefunk Club Szczecin
Start: 20.00
Bilety: 10 zł (do nabycia na bramce)
Decki: Ey DJ Carter
Prowadzenie: Żelu Żelson
Jury: Kapsel/Kieru

Wydarzenie na FB: dołącz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ