fot. @BezimienniBanda

23 czerwca podczas Dni Bytomia odbył się historyczny pożegnalny koncert zespołu Bezimienni. Dlaczego historyczny? Z bardzo wielu względów. Jednym z nich jest fakt, że podczas tego wydarzenia wystąpiło na żywo trzech reprezentantów składu, czyli: Ostry, Mara i Ryjek – co nigdy wcześniej nie zdarzyło się w wieloletniej działalności muzycznej wspomnianej formacji. Innym powodem jest to, że nie powstanie już wspólna płyta bytomskiej ekipy.

Ostry, Mara i Ryjek postanowili jednak po raz ostatni zostawić coś po sobie, stawiając przysłowiową „kropkę nad i”. Pod szyldem „Bezimiennych” nagrywają OSTATNI UTWÓR Z KLIPEM! Rap tworzony przez tę trójkę miał zawsze osiedlowy klimat. Ich słowa trafiały do serc słuchaczy, więc wyszli z inicjatywą, aby zaprosić wszystkich fanów do wzięcia udziału w teledysku.

  • Jeśli jesteś naszym prawdziwym fanem ale nigdy nie udało ci się wystąpić w naszym klipie to masz ostatnią szansę! Właśnie 29.09.2019 (niedziela) kręcimy ujęcia do naszego ostatniego wspólnego projektu. Spotykamy się o godzinie 12 przy Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu na naszym Knajfeldzie. Nie ważne ile masz lat i czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem. Nie będziesz musiał grać żadnej roli, będziesz statystą. Jeśli jednak masz coś ciekawego do zaprezentowania to pisz w poście poniżej. Prosimy aby potwierdzały udział osoby tylko te które na pewno pojawią się na planie klipu. Jedyne co musisz ze sobą wziąć to wulkan energii bo kawałek jest mocny :) Ubrany dowolnie chociaż mile widziane ciuchy naszych marek. Przekazujcie swoim ziomkom info! Do zobaczenia BEZIMIENNI AMEN!

Wydarzenie na Facebooku: dołącz!