Oska030 wyjaśnia Polskiego Bandytę: „Twoje zachowanie podłe śmierdziało gorzej niż gówno” 

Kulisy odejścia do MTS i wyrzucenia Bandyty z ekipy Baba Hassan

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami konfliktu na linii Baba Hassan – Polski Bandyta. Raper zdecydował się podpisać kontrakt wydawniczy z wytwórnią MyToSukces prowadzoną przez Kizo, czego konsekwencją było wyrzucenie go przez duet Oska030 x Pusher z ekipy.

Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach!

Oska030 w mediach społecznościowych wielokrotnie podkreśla, że nie boli go odejście Bandyty do MTS a nieodpowiednie zachowanie.

  • Emocje opadły, więc już tutaj ubliżania nie będzie. Powiem tyle na razie: nie chodzi o HAJS, nie chodzi o FAME, nie chodzi o to, że się PODPISAŁ. I nie, NIE chcę z nim walczyć. Śmieję się z tych, którzy tą wypowiedź potraktowali na poważnie. 68 kg – przekazał Oska030.

Raper zdecydował się również ujawnić kulisy – ze swojej perspektywy – wybrania innej drogi przez Polskiego Bandytę.

  • Powiedzmy w ten sposób: „Chorągiewce ogarnąłem pracę na budowie. Został brygadzistą i nagle się nie wita już”. Nie miałem problemu z tym, żebyś poszedł – powiedziałem: idź, spełniaj marzenia. Ale powtarzałem Ci w cztery oczy sto razy – o braciach nie zapominaj. Nie zamieniaj ludzi, którzy by Ci oddali wszystko na ludzi, którzy chcą ściągnąć z Ciebie dorobek. Odszedłeś w najważniejszej chwili. Moment przed przełomem. Bo dla siebie wywęszyłeś opcję. Ale niestety GM2L nie pykło. Może po paru albumach się uda. Więc chorągiewko machaj grzecznie ogonkiem. To ja Cię tworzyłem dwa lata. Nawijałeś o jednym na moim kanale medialnie. Teraz jak będę miał ochotę, będę Cię wyjaśniał publicznie medialnie. I pie**olę Wasz fame i hajs. To jest rap, hip-hop. Leben und sterbe fur rap. Boss is back. Już po podpisaniu u każdego z moich braci komu podawałeś rękę byłeś skreślony. Pamiętasz jak przyjechałeś do Berlina? „Michał wie?”, „Fatih wie?”, „Powiedziałeś im?”. Każdy Cię cisnął! Kto stanął za dzieciakiem? Ja! I miałeś dalej szacunek, bo stanąłem za Tobą i powiedziałem – to mój brat. Zgadzam się na to, wstawiłem się i nie pozwoliłem na to, by ktokolwiek z Tobą jechał. A teraz jak się zachowujesz? I ja mam popuścić? Aha, przyznaję – obraziłem się na backstage. Nie obserwowałem Ciebie pół roku, kolego. Twoje zachowanie podłe śmierdziało gorzej niż gówno. Kogo teraz masz? Obcych ludzi, których parę razy w życiu widziałeś. Nikogo innego nie masz! Ja mam braci od urodzenia, od kołyski aż po grób. Szacunek na ulicy. Szacunek prawdziwych moich fanów. Ty zostaniesz z niczym. Idealny nie jestem. Mam dwie twarze. Dobrze je znasz. Nie życzę byś trafił na tę drugą. Bo byłeś rodziną, mogłeś nią na zawsze zostać. Dla zdrady nie ma zgody! Tyle, na razie to koniec. Prędzej czy później Twoje EGO Cię zabije – oznajmił.

Przez cały czas Polski Bandyta ani razu nie wypowiedział się w kwestii wyrzucenia go z Baba Hassan. Również oficjalnie nie ogłoszono go zawodnikiem MyToSukces. Prawdopodobnie Kizo zrobi to niebawem, ponieważ na sierpień zapowiedział wielkie rzeczy odnośnie MTS.

Młody West nawija na żywo!

WEJDŹ już teraz na nasz kanał YouTube, gdzie wrzuciliśmy rapy na żywo prosto z Rapnews Studio. Tę luźną nawijkę zaserwował nam Młody West!

fot. kadry z klipu „SQP”

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Popek z… nową twarzą! Szalony raper, szalone tatuaże:„Boże wyrwij mi rogi z czaszki” [VIDEO]

Popek, czy to Ty? - takie pytanie od lat krążyło w sieci. Teraz można...

Kazior już na wolności! Był w zakładzie karnym w Berlinie

Kazior jest w trakcie promocji swojego najnowszego solowego albumu. Jednak raper musiał zmienić swoje...

Young Leosia i Bambi w Fame MMA – mamy deklaracje raperek

Young Leosia i Bambi pojawiły się jako goście specjalni w studiu Fame MMA podczas...

AKASH: „Zawiodłem najbliższych. (…) Czas rozprawić się z kur**mi”

AKASH zaskoczył wszystkich emocjonalnym wpisem, który umieścił w mediach społecznościowych. Wynika z niego, że...

Josef Bratan kilka razy na deskach. Raper reaguje na porażkę z Wiewiórem

Josef Bratan doświadczył swojej pierwszej przegranej podczas gali Fame Friday Arena #2. Jego rywalem...

Błażej Jankowiak z 9LiterFilmy pracuje nad filmem. Wystąpi w nim m.in. O.S.T.R.!

Błażej Jankowiak, znany członek ekipy 9LiterFilmy, ogłosił na swoich mediach społecznościowych wyjątkową wiadomość, która...

Preorder „Uwolnić Bonusa”. Czerwin TWM, Dobry Dzieciak, Janusz Walczuk, Małach – nowy klip

Mamy mocne info związane z projektem "Uwolnić Bonusa", którego inicjatorem jest Czerwin TWM. Oprócz...

Daria Zawiałow i Taco Hemingway z „SUPRO”. A w klipie Tomasz Kot!

Wspólny utwór Darii i Taco Hemingwaya to ostatnia zapowiedź nadchodzącego albumu „Dziewczyna Pop”. Zobacz...

25 lat Hemp Gru. Wielki powrót ekipy, którą wsparli m.in. Avi, Kali i Paluch

Dwadzieścia pięć lat istnienia Hemp Gru minęło bardzo szybko, mimo tak długiego stażu na...