Singiel „Mam już dość„, nagrany przez podopieczną Smolastego, zyskał bardzo pozytywny odbiór wśród fanów. To szczera piosenka, znacznie inna niż wszystkie poprzednie utwory, które nagrała i wypuściła Oliwka Brazil. Jak komentuje swój powrót?
Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach
Oliwka Brazil wróciła, dziękuje fanom
Utwór „Mam już dość” stał się elementem EP’ki „Big Mommy”, która jest debiutanckim projektem Oliwki Brazil. Wydawca, czyli Warner Music Poland, zdecydował się na wydanie krążka po bardzo pozytywnych reakcjach na wcześniejsze single i zainteresowaniu artystką ze strony fanów.
„Big Mommy” zapowiada się na bardzo udane wydawnictwo, które z pewnością przyciągnie uwagę szerokiej publiczności. Oliwka Brazil już teraz ma na swoim koncie liczne koncerty i występy, co tylko potwierdza, że ma talent i potencjał, aby stać się jednym z najważniejszych głosów polskiej rap sceny.
Oto, co mówi o odbiorze „Mam już dość”, który klip po ponad dobie odtworzono ponad 50 tysięcy razy na jej nowo powstałym kanale YouTube.
- „Mam już dość” to jedna z moich ważniejszych piosenek, którą nagrałam. Rozstania nigdy nie są łatwe i zawsze ktoś zostaje poszkodowany. Kiedy wydałam tę piosenkę poczułam, że zamknęłam ciężkie drzwi, które gdzieś tam z tyłu były. Dziękuję Wam za tak dobry odbiór piosenki. Dziękuję za każdego nowego subskrybenta mojego nowego kanału. Jesteście wspaniali, kocham Was na maxa – napisała.
Wejdź na nasz kanał YouTube – w Rapnews Studio pojawiła się ekipa FALA. Było sporo rapu na żywo!