fot. logo

Step Records z „najbardziej popularnym kanałem o tematyce muzycznej w Polsce„. Kanał YouTube opolskiej wytwórni przekroczył dziś magiczną barierę 3 milionów subskrypcji!

Od hitowych wówczas singli Fabuły i Chady, przez kultowe utwory Włodiego, porywające kompozycje Pawbeatsa i eksplozję popularności ZBUKA, aż po erę szalonego Gangu Albanii, kanał Step Records od ponad 10 lat zapewnia fanom rapu muzykę trafiającą w wiele odmiennych gustów. To właśnie na kanale Step Records pojawiły się takie single, jak: „Wodospady” Popka i Matheo, „Euforia” Pawbeatsa i Quebonafide, „Żyć aż do bólu” Chady, „Młoda krew” ZBUKA, czy „Hipotermia” Zeusa. Wszystkie utwory zamieszczone na kanale wyświetlono już łącznie ponad 2 700 000 000 razy!

Jak mówi sam Paweł Krok, założyciel wytwórni:

  • Te 3 miliony subskrypcji to efekt wieloletniej, wytężonej pracy całego naszego zespołu. Od początku naszych działań przyświeca nam cel tworzenia i rozwoju polskiego rynku rapowego. To naprawdę świetna sprawa, że udało nam się zajść tak daleko, a bez wątpienia jeszcze wiele przed nami. Dziękujemy każdemu artyście, który dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu, a przede wszystkim śp. Tomkowi Chadzie, który w największym stopniu przyczynił się do rozwoju naszego kanału i całego Step Records. Ogromne dzięki dla fanów rapu w kraju i za granicą, którzy tak chętnie sprawdzają muzykę wypuszczaną przez nasz label. Chcielibyśmy także bardzo podziękować naszym wszystkim współpracownikom i pracownikom – ludziom, których nazwiska i ksywy nie są szerzej znane, a bez których zaangażowania i bardzo często ciężkiej pracy, nie zawsze widocznej gołym okiem, nie udałoby się tego wszystkiego zbudować.

Redakcja rapnews.pl gratuluje sukcesu wytwórni Step Records. Życzymy kolejnych rekordów!

View this post on Instagram

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że kanał Step Records na YouTube przekroczył dziś magiczną barierę 3 milionów subskrypcji! Tym samym jako wytwórnia możemy pochwalić się najbardziej popularnym kanałem o tematyce muzycznej w Polsce! . Od hitowych wówczas singli Fabuły i Chady, przez kultowe utwory Włodiego, porywające kompozycje Pawbeatsa i eksplozję popularności ZBUKA, aż po erę szalonego Gangu Albanii, kanał Step Records od ponad 10 lat zapewnia fanom rapu muzykę trafiającą w wiele odmiennych gustów. To właśnie na kanale Step Records pojawiły się takie single jak "Wodospady" Popka i Matheo, "Euforia" Pawbeatsa i Quebonafide, "Żyć aż do bólu" Chady, "Młoda krew" ZBUKA czy "Hipotermia" Zeusa. Wszystkie utwory zamieszczone na kanale wyświetlono już łącznie ponad 2 700 000 000 razy! . Jak mówi sam Paweł Krok, założyciel wytwórni: "Te 3 miliony subskrypcji to efekt wieloletniej, wytężonej pracy całego naszego zespołu. Od początku naszych działań przyświeca nam cel tworzenia i rozwoju polskiego rynku rapowego. To naprawdę świetna sprawa, że udało nam się zajść tak daleko, a bez wątpienia jeszcze wiele przed nami. Dziękujemy każdemu artyście, który dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu, a przede wszystkim śp. Tomkowi Chadzie, który zrobił najwięcej dla rozwoju naszego kanału i całego Step Records. Ogromne dzięki dla fanów rapu w kraju i za granicą, którzy tak chętnie sprawdzają muzykę wypuszczaną przez nasz label. Chcielibyśmy także bardzo podziękować wszystkim naszym współpracownikom i pracownikom – ludziom, których nazwiska i ksywy nie są szerzej znane, a bez których zaangażowania i bardzo często ciężkiej pracy, nie zawsze widocznej gołym okiem, nie udałoby się tego wszystkiego zbudować." Dziękujemy! #steprecords

A post shared by Step Records (@steprecords) on