fot. kadr z video

To będzie prawdziwe święto punchline’ów, bowiem w najbliższą sobotę (25.05), odbędzie się historyczne wydarzenie: RAP NOKAUT vol.1, czyli bitwa typu: Rap Battle Acapella (ta forma od kilkunastu lat jest popularna w Stanach Zjednoczonych, we Francji, czy w Rosji. Teraz pojawi się również w naszym kraju, pod nazwą: RAP NOKAUT).

Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 20:00, czyli tuż po zakończeniu Marszu Wyzwolenia Konopii |info!|, który również w tym dniu odbędzie się w Warszawie. – Wszystkie konkretne rzeczy zaczną się po 20-ej, więc jeszcze macie czas, żeby dojechać z marszu do klubu. – przekazał Wini, współorganizator „Rap Nokautu vol. 1”.

Bilety wciąż można zamawiać na stronie ticketos.pl!

Bitwą wieczoru będzie starcie między dwoma czołowymi postaciami na polskiej scenie Hip-Hop: W.E.N.A. vs VNM (powalczą o 20 tysięcy złotych). Wcześniej zmierzą się Filipek z Bajorsonem, dla których przygotowanych zostało 8 tysięcy złotych i pas organizacji „Rap Nokaut”. Wśród uczestników widowiska pojawią się również zakwalifikowani drogą eliminacji: Nostradamus, Preston, Koro, Radar, Tajfun, Robson, Milan, Kopek i osoba chętna z widowni.

W Warszawie nie zabraknie współorganizatora Rap NokautuWiniego, który stawi się tamwraz z ekipą rapnews.pl oraz Rap W Polsce. Gościem specjalnym pierwszej edycji RAP NOKAUT będzie również… TIERSTAR – niemiecka legenda battle rapu i topowym zawodnik na świecie. Toczył ciężkie pojedynki, m.in. z Dizaster-em, Gregpipe, czy Atzenkalle, podczas takich gal, jak: TopTier Takeover i Battlemania Champions League.