fot. kadr – zwiastun filmu

Niestety, pandemia koronawirusa spowodowała, że oficjalna premiera oczekiwanego przez fanów polskiego hip-hop’u filmu „Skandal. Ewenement Molesty” została przesunięta o kilka miesięcy.

Co się jednak odwlecze, to nie uciecze i po raz pierwszy tę produkcję w reżyserii Bartosza Paducha będziemy mogli obejrzeć 25 września. To właśnie tego dnia w siedmiu polskich miastach wystartuje kolejna edycja festiwalu Docs Against Gravity.

  • Ursynowskie blokowiska, połowa lat 90-tych. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakładają skład Mistic Molesta i nagrywają pierwszą płytę – „Skandal”. Chuligański rap staje się hitem! Molesty słuchali wszyscy. „Weź głęboki oddech i wróć do tych dni…” gdzie wszystko było proste, a kumple byli jak rodzina. Hip-hop, zapiekanki, gumy turbo i bazary.

W mediach społecznościowych promujących „Skandal. Ewenement Molesty” został zaprezentowany plakat filmu, którego autorami są: Kuba Bogacki, Aleksander Znosko i Seyfried Studio. Jak Wam się podoba? (link poniżej)

Jeden z największych klasyków Molesty„Wiedziałem, że tak będzie” możecie posłuchać na Spotify. Kliknijcie ❤️, aby dodać playlistę „Uliczny rap” do ulubionych:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ