fot. arch. pryw.

Choć Kaczor jest jeszcze w trakcie promocji swojego solowego albumu “TRAPanacja czaszki”, który w ubiegłym roku został wydany legalnie nakładem Step Records – to pracuje już nad kolejnym mocnym wydawnictwem. W tym roku ukaże się jego kolejny “legal” zatytułowany “Sygnatura akt. 2019”, na którym usłyszymy znanych artystów polskiej rap sceny z Paluchem na czele. Jak w ogóle doszło do tej współpracy?

– Swój na swego zawsze trafi. – podkreśla Kaczor BRS w rozmowie z redakcją rapnews.pl. – Właśnie tak stało się i w tym przypadku. Paluch zna moją twórczość, jak i ja od zawsze znam doskonale jego muzykę. Nadszedł w końcu czas, żeby ponagrywać wspólne numery. – dodał, jednocześnie ujawniając, że ich utwór będzie nazywał się “Metaliczny”.

Dla fanów twórczości Kaczora mamy jeszcze inne świetne wieści. W planach przemyskiego rapera znajduje się miejsce na nagranie wspólnej płyty(!) z Dudkiem P56: – W styczniu 2019 zamykamy pracę nad wspólnym albumem. – ujawnił w jednym z najnowszych wpisów na Facebook’u.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ