fot. @ciociaewaaa_foto

Paluch i Bedoes przynoszą nam nowe wieści dotyczące ich oczekiwanych projektów. Wszystko na to wskazuje, że zbliżają się premiery następców: „Czerwonego dywanu” i „Opowieści z doliny smoków”.

Zacznijmy od poznańskiego rapera, który ostatni solowy krążek wypuścił pod koniec 2018 roku. Wówczas na sklepowe półki trafił „Czerwony dywan”, który okazał się komercyjnym sukcesem. Pierwszym zwiastunem nadchodzącego wydawnictwa jest „Drugi brzeg”. Ten singiel od dnia premiery zgromadził ponad 11 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Według najnowszego komunikatu Paluchaalbum jest na ostatniej prostej.

Przejdźmy teraz do Bedoesa, który podobnie jak Paluch nagrywa kolejny materiał i tak samo jak starszy kolega z branży – notuje znakomite wyniki zarówno, jeśli chodzi o sprzedaż fizycznych nośników, jak i liczb wykręcanych w serwisach streamingowych.

Bedoes wspólnie z Lankiem pracują nad projektem o tytule – „Rewolucja romantyczna”. Zapewne w najbliższych tygodniach wystartuje z promocją wspomnianego wydawnictwa, bowiem na Instagramie przekazał, że: – Dziś nagrałem ostatnie wokale na płytę.

Na którą płytę bardziej czekacie – Palucha, czy Bedoesa? Piszcie w komentarzach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ