fot. mat. pras.

OENWU jest aktualnie zaangażowany w dwa projekty. Pierwszy z nich to kooperacyjny z Roberto Salwatore (duet został założony w 2019 roku). Ich debiutancki wspólny materiał zatytułowany „Korona Ziemi” znajdziecie na YouTube.

EP’ka składa z 5 kawałków, do którego bity przygotowali tacy producenci, jak: Jezzy C. i The Droppers.

To jednak nie koniec nowości!

Jednocześnie na kanale OEWNU TV udostępniony został pierwszy singiel – „Wszystko w porządku”, promujący drugą solowa płytę OENWU, pt. „Pod powierzchnia”, która ukaże się jesienią 2020r.

Opis sylwetek:

Roberto Salwatore, kiedyś znany jako Waryjat, związany z muzyką od 1998 roku. Członek nieistniejącej już grupy Generacja Lunatyków, z którą w sumie wydał 6 płyt, z czego ostatnią „Więcej Mocy” w 2014 roku legalnym nakładem wytwórni Siła-Z-Pokoju Version Records. Współpracował z takimi artystami, jak: Dj Feel-X (Kaliber 44), Fu i Junior Stress.

OENWU, związany z muzyką od 2001 roku. Początki działalności muzycznej to współpraca w duecie z producentem Jaro DefBeats (obecnie członek grupy Definite) w ramach projektu 24 Podziemie, która zaowocowała dwoma albumami (w latach 2008-2011). Od 2014 r. prowadzący solową działalność. W 2016 r. ukazała się pierwsza solowa płyta, pt. „Shawshank”. Obecnie lider zespołu składającego się z muzyków sesyjnych. Jesienią 2020r. ukaże się druga solowa płyta „Pod powierzchnią”, która jest obecnie na etapie finalizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ