fot. kadr z klipu

Wigor prezentuje kolejny klip promujący najnowszy solowy krążek „1978”, który warszawski raper promował m.in. w RapnewsLive Studio.

  • „Nasze korzenie” to wycieczka do samego początku naszej przygody z muzyką. W latach 90 inspirowały nas różne gatunki muzyczne i każdy próbował swoich sił na różne sposoby. Peper grał na garach, Łyskacz na basie, a ja naśladowałem wokalistów pokroju Zack de la Rocha. Kawałek ten ma ciekawą historie ponieważ powstał w 2004 roku i słuch o nim zaginął. Początkowo miał się znaleźć na debiutanckim krążku zespołu NOCONCRETO. Zaprzyjaźniona ekipa to zespół, który zawsze mieszał różne style i nie brakowało w ich twórczości akcentów hip-hopowych. Po kilkunastu latach postanowiłem go odświeżyć i wrzucić jako bonus na mój album „1978” gdzie na dodatkowej płycie 2CD możecie usłyszeć też klika innych archiwalnych numerów.

Jak Wam się podoba taki klimat numeru?

Zobacz również program #OceńWersy z Wigorem, w którym otrzymał od nas linijki takich graczy, jak: KęKę, Żabson, Peja, Quebonafide, czy Oskar (PRO8L3M).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ