fot. mat. pras.

Octavian w końcu podzielił się ze swoimi fanami zapowiedzią, wielce oczekiwanego debiutanckiego albumu. Na tym projekcie będziemy mogli usłyszeć gromadzone przez lata doświadczenie muzyczne rapera. Do tej pory mogliśmy poznać tylko dwa mikstejpy („SPACEMAN” i „Endorphins”), zobaczyć artystę w zapełnionym po brzegi namiocie podczas Openera oraz czytać o jego dokonaniach i współpracach. Octavian ma na swoim koncie kooperacje z The Blaze w kawałku „Somewhere”, czy ostatni hit ze Skeptą „Papi Chulo”.  Uzdolniony londyński raper, producent i szef ESSIE GANGu, w 2020 roku raz jeszcze pokaże dlaczego to akurat z nim Travis Scott zdecydował się podpisać kontrakt.

Nowy singiel „Poison” to będzie wielki moment dla fanów rapu. Kawałek wyprodukowany przez Take A Daytrip, czyli duet który stoi za „Mo Bamba” Sheck Wesa i „Panini” Lil Nas Xa. Octavian stworzył „Poison” po pobycie w Nigerii, kawałek jest swojego rodzaju celebracją jego etniczności. Właśnie to sprawiło, że artysta zdecydował się na współpracę z Obongjayar i Santim na bicie inspirowanym rdzenną muzyką z Afryki. Teledysk do „Poison” został stworzony przez Crowns&Owls.

Urodzony we Francji, brytyjski raper Octavian to połączenie wielu gatunków – od grime’u, przez R&B, aż po house’owe brzmienia. Raper skończył naukę w The BRIT School po 1,5 roku i zamieszkał ze znajomymi, z którymi zaczął tworzyć muzykę. 22 marca 2017 roku wydał swój pierwszy projekt, którym było EP „Essie World” nakładem Black Butter Limited. Raper zyskał popularność dzięki kawałkowi „Party Here”, który Drake śpiewał na afterparty po Złotych Globach na początku 2018 roku. Kilka miesięcy temu Octavian podpisał kontrakt z wytwórnią Travisa Scotta – Cactus Jack i pojawił się na kompilacji „Jack Boys”. Octavian ostatnio wystąpił także na imprezie Social Club marki Rihanny, Fenty wraz z Lil Uzi Vertem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ