Obywatel MC x Paluch: Ich wspólny klip 'Błąd' już w sieci!

- Advertisement -
fot. kadr z klipu

Raperzy Obywatel MC i Paluch poznali się w 2013 roku, na 16-tych urodzinach JWP. Ich znajomość właśnie dziś owocuje premierą, pierwszej wspólnej produkcji jaką jest „Błąd”¸ która jest kolejnym singlem z nadchodzącej płyty Obywatela MC, pt. „Sturdust”.

Tracklistę albumu znajdziecie na rapnews.pl!

  • Numer „Błąd” to historia o walce dobra ze złem i tego, że paradoksalnie dzięki popełnianym błędom budujemy naszą świadomość i możemy stawać się lepszymi ludźmi. Istotą świata jest dualizm, ścieranie się dwóch przeciwstawnych sił – światła i ciemności, dobra i zła. Każdy z nas ma w sobie te dwie wartości, każdy z nas ma w sobie dobrego i złego wilka, którzy ze sobą walczą.  Natomiast to my je dokarmiamy i to od nas zależy, czy wygra dobry, czy zły wilk. – W ten sposób raperzy przedstawiają klip.

Symboliczny, kojarzony w Polsce na pewno nie ze sportem, kij  do baseballa w teledysku, do którego ujęcia były kręcone we Wrzeszczu – dzielnicy, w której mieszka Obywatel MC – miał w klipie posłużyć za metaforę przebicia balonika tzw. napinki, a sam obraz być przyjazny.

Producentem zarówno tego singla, jak i całego albumu, jest Maciej Macios Wikliński, z którym artysta współpracuje od 2014 roku, kiedy to razem nagrali numer „Lecę”. W nagraniu udzielają się też za gramofonami DJ Chmielix i Dj Cut Man Doo. T.
Okładkę do singla „Błąd” zaprojektował Shake (@shakeocb) – artysta, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z A$AP MOB, Snoop Dog Wiz Khalifa czy Prodigy.
Co ciekawe cover jest też jedną z prac charytatywnego wernisażu, który odbędzie się 8 listopada w Gdańsku i będzie połączony z odsłuchem albumu Stardust.

 

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...

Najbardziej prestiżowe zawody breakingowe odbędą się w Polsce!

W tym roku po raz pierwszy globalny finał najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych na świecie...

Jaki skład tworzą Pezet i Onar? [ZAGRAJ W GRĘ!]

Tak, dobrze widzisz - jak co poniedziałek gramy w #RAPGRA! Teleturniej na żywo startuje...