fot. Karol Lakomiec

Od kilku tygodni trwa promocja filmu „ASYMETRIA” poprzez specjalnie przygotowany soundtrack, w który zaangażowani są czołowi reprezentanci polskiej sceny hip-hop, jak: Popek, Ero JWP, Sarius, Kabe, Dixon37, ZdR, Kacper HTA, czy Avi. Do sieci trafiły już 3 klipy zwiastujące tę produkcję: „LeLeLe”, „Dwa telefony” i „Ścieżki diabła”. Preorder trwa na streetautonomy.com.

Konrad Niewolski, reżyser filmu, ogłosił niedawno, że „ASYMETRII” nie obejrzymy na dużym ekranie (oprócz weekendu otwarcia 13-15 listopada). Będzie on jednak dostępny w systemie Pay Per View oraz na platformie VOD.

  • Mogę już Wam oficjalnie powiedzieć, że „Asymetria” będzie również dostępna w usłudze VOD, ponieważ budujemy naszą własną platformę. Nie wiedziałem, czy się wyrobimy z czasem, ale udało nam się pozyskać dwa nowe zespoły programistów: jedni to zespół, który programował m.in. satelity, a drudzy to azjatyccy wykładowcy z wydziałów Informatyki, którzy znają się na tym bardzo dobrze. – przekazał Niewolski.
  • Usługa VOD będzie dla Was lepsza, bowiem będziecie mogli wykupić dostęp na 24h, 48h lub na zawsze. – dodał.

Szczegóły mają zostać podane w późniejszym terminie.

Zachęcamy do obejrzenia oficjalnego zwiastuna filmu „Asymetria”, w którym zagrają m.in.: Mikołaj Roznerski, Mateusz Nędza, Marek Molak, Paulina Szostak, Grażyna Szapołowska, Michał Włodarczyk, czy Popek. Więcej informacji na stronie www.asymetriafilm.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ