fot. kadr z klipu

Peja z dumą prezentuje drugi singiel promujący długo zapowiadany „Black Album„. Premiera całego krążka będzie miała miejsce 17 września, jednak już dzisiaj razem z nowym kawałkiem wystartował preorder płyty!

  • Utwór „Michael Buffer” jest naturalną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów, bez zbędnego naruszania etyki pracy – enigmatycznie wyjaśnia Peja. 
  • Nie zamierzam dostosowywać się do rynku, na którym pojawia się coraz więcej bliźniaczo podobnych do siebie singli oraz wykonawców. Nasza propozycja muzyczna, owszem, wpisuje się w kanony muzyki nowoczesnej, ale mamy na to swój własny oryginalny sposób. – dodaje.

Mimo upływu lat Peja nie traci dobrego wyczucia muzycznego i jest jak wino — im starszy tym lepszy! Stąd też pomysł na „Michaela Buffera„, który wciąż jest w pełni sił. Dodatkowo Buffer rocznikowo ma 76 lat, a Peja to rocznik 76. Przypadek? Na pewno nie!

Let’s Get Ready! Dziś ruszył również preorder płyty „Black Album„, ale oprócz wersji standardowej, zgarnąć możecie także specjalną wersję albumu dostępną tylko w przedsprzedaży! Krążek w wersji deluxe (w limitowanej edycji) zawiera bonusowe utwory oraz dodatkowe CD.

Jak jesteś fanką/fanem Peji i ulicznego rapu, to koniecznie dodaj tę plejkę do ulubionych na Spotify. Kliknij ❤️!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ