fot. @ciociaewaaa_foto

Na stronie internetowej chcezostac.pl wystartowało kilka szkoleń, które zostaną poprowadzone przez znane osoby z danej dziedziny. Chcesz zostać producentem muzycznym? Nie ma problemu. Możesz wykupić dostęp do materiałów przygotowanych przez L.U.C. A może chcesz podszkolić swoje umiejętności piłkarskie? Jest taka możliwość. Zostań piłkarzem z Tomaszem Frankowskim! A jeśli chciałbyś odkryć tajniki rapowania, to również jest taka możliwość. ZOSTAŃ TWÓRCĄ RAPU Z O.S.T.R.!

Wykup 4-godzinne szkolenie, które skupia się na takich tematach, jak: „Praca nad swoim warsztatem”, „Pisanie tekstów”, „Tworzenie beatów” i „Kierowanie karierą”. Ponadto otrzymasz dostęp do dodatkowych modułów: „Ćwiczenia oddechowe”, „Ćwiczenia usprawniające mowę” i „Zestaw łamańców językowych od O.S.T.R.”. Cena za pełny pakiet to 239 złotych!

Taki „biznes” nie spodobał się kilku przedstawicielom polskiego Hip-Hopu. Swój głos zabrali, m.in. OKI i RY23.

  • Jak zostać twórcą rapu. Jak z żywej legendy zostać arlekinem. – napisał na „Insta Stories”, Oki.
  • Naprawdę trzeba się pakować i wyskoczyć z tego cyrku. Napiszcie co o tym sądzicie bo ja jestem póki co zajęty byciem w szoku, że doszło już do kursów na rapera. – przekazał z kolei, Ramona. – Nie chodzi o pasję, zajawkę, chęć wyrażenia siebie itd. tylko masowa produkcja płyt kolejnych osób, które od tak postanowiły zostać raperami. To nie jest szydełkowanie ani gra na gitarze, żeby robić z tego kursy, ale co ja tam wiem. Na pewno każdy solidny raper przyzna, że swoje fundamenty oparł na własnych doświadczeniach i na szlifowaniu własnego talentu, a nie na tym, co mu powiedział jakiś pan. – dodał.

A Wy, co o tym sądzicie?