fot. kadr z klipu „Brzydkie rzeczy”

Czy po roku od premiery płyty „Opowieści z doliny smoków” usłyszymy kolejny wspólny projekt Bedoesa i Lanka? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Raper z Bydgoszczy podczas ostatniego koncertu w swoim rodzinnym mieście sprawił fanom niespodziankę, ujawniając tytuł nadchodzącego wydawnictwa – „REWOLUCJA ROMANTYCZNA”.

  • Romantycy zwrócili uwagę na życie wewnętrzne człowieka – duchowość, uczucia, emocje, a również na odrębność jednostki ludzkiej, jej odmienność i indywidualność. Dominacja uczucia nad rozumem była także buntem przeciwko zastanej rzeczywistości i obowiązującym w niej normom społecznym. Metodą poznania świata stać się miał nie empiryzm, ale sztuka. Typowy romantyczny bohater literacki to buntownik motywowany wielkimi namiętnościami, takimi jak miłość lub nienawiść. Bohater ten charakteryzuje się nieprzeciętnością, konfliktowością; samotnie buntuje się przeciw normom społecznym lub walczy w obronie ojczyzny. Najważniejszym uczuciem dla romantyka jest miłość, przeważnie nieszczęśliwa i tragiczna, zawsze jednak wszechogarniająca i potężna.

Czekacie na nowe kawałki wspomnianej dwójki?

BEDOES x LANEKREWOLUCJA ROMANTYCZNA Romantycy zwrócili uwagę na życie wewnętrzne człowieka – duchowość, uczucia,…

Opublikowany przez Bedoes Sobota, 5 września 2020
View this post on Instagram

REWOLUCJA ROMANTYCZNA

A post shared by @ bedoes2115 on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ