fot. mat. pras.

Wraz ze startem komunikacji Visioners Label – chłopaki Wigor, Pono, Fu i Liroy świętowali nowy etap w ich twórczości. W ubiegłym tygodniu zagrali koncert podczas swojego eventu “Wir Wydarzeń – Visioners Label Launch Party” na barce Wir, gdzie przedpremierowo można było obejrzeć nowy klip do znanego kawałka Pono. Nowy “Wizjoner” już online!

Ostatni czwartek był prawdziwym świętem Wizjonerów. Na nadwiślańskiej barce Wir, zebrała się śmietanka polskiego rapu, by razem z chłopakami z Vizjoners zbić piątki na dobry początek kolejnego rozdziału. Podczas imprezy nowymi kawałkami przywitali nas młodzi raperzy z ekipy, by finalnie zrobić miejsce gwiazdom wieczoru: Wigorowi, Fu, Pono i Liroyowi. Na koncercie zebrało się zacne grono fanów zadowolonych z wielkiego powrotu swoich idoli. “To nie jest powrót, my zawsze byliśmy. Teraz ruszamy w nowej odsłonie, z naładowanymi bateriami i głowami pełnymi pomysłów” – mówi CEO wytwórni Bartosz Kozikowski. 

Już na wstępie widać, że label działa bardzo prężnie. Start preorderu, event, a do tego jako wisienka na torcie – premiera klipu “Wizjoner”. Kawałek z kultowej płyty Pono to fundament Labelu, swego rodzaju manifest tego, co reprezentują chłopaki. Nowy teledysk to powrót do korzeni, ale w zupełnie nowej odsłonie. Dla najbardziej spostrzegawczych fanów w wideo został ukryty mały smaczek. Oficjalna premiera odbyła się 2 lipca, a klip dostępny jest serwisie Youtube: