Solową drogę ekipie Dixon37 otworzył Kafar, którego to “Panaceum” zostało wydane pod koniec 2014 roku nakładem Step Records. Rok później Rest wydał swój solowy debiut “WNM”. Ostatnie miesiące to kolejne solowe projekty Kafara i Resta. Pod koniec ubiegłego roku Kafar wydał kontynuację projektu “Panaceum” w postaci krążka “Panaceum 2: Trzeba żyć”, a ten sam krok uczynił Rest, który aktualnie promuje “WNM2”. Co z Michrusem? “Wszyscy doskonale znają “WNM” Resta i “Panaceum” Kafara – także przyszedł czas na moje solo” – powiedział Michrus w najnowszej rozmowie z portalem rap-news.eu / Rap News. Czy po premierze cokolwiek zmieniło się w jego życiu? “Miałem w swoim życiu przykrą sytuację. W lipcu ubiegłego roku umarł mój brat. Chciałem wszystkie swoje wolne myśli przelać na papier i potem to nagrać. W tekstach bardzo często przewija się nawiązanie do tego i myślę, że po prostu musiałem to zrobić (…) Ta przykra chwila była bodźcem, że zdecydowałem się na to, że zrobię to” – dodaje reprezentant Dixon37.

Debiutancki solowy album Michrusa, pt. “Władcy swoich cieni” swoją premierę miał 9 marca br. Jego wydawcą jest Step Records. Czy krążek ten dołączy do grona posiadaczy Złotych Płyt, tak jak uczynili to Kafar i Rest ze swoimi pierwszymi solówkami? “Nie robi się płyty myśląc o czymś takim. Nie będę kłamał, że człowiek nie jest łasy na pochwały” – skwitował krótko warszawski raper.

Na razie Michrus nie myśli nad kolejną solową płytą: “chciałbym się skupić nad innymi projektami. Zobaczymy jakimi… Na razie nic nie mogę mówić, ponieważ jest coś w planie. Nowy projekt, ale stare twarze” – zdradził.

  • Niepełny odsłuch albumu “Władcy swoich cieni” znajdziecie na kanale Youtube: Step Records – sprawdź!

fot. główne - kadr z klipu "Ursynowski styl" / sprawdź!
Facebook Comments