Nowy klip JWP/BC na 15. rocznicę kultowej płyty. Zapamiętaj: 'JWP czytasz Hip-Hop'!

Z okazji jubileuszu nowość z płyty 'IS.OK'.

- Advertisement -

23.02. 2021rok to wyjątkowy dzień dla trójki raperów – Ero, Siwersa i Łajzola. To właśnie dziś mamy 15. rocznicę kultowej płyty Bez Cenzury – „Klasyk”! M.in. z tej okazji, do sieci trafił kolejny teledysk z solowego albumu Kosiego – „IS.OK”. Video powstało do numeru „Standard premium” z pozostałymi członkami JWP na bicie Falcon1.

SPRAWDŹ TO: Zobacz film o JWP jako ekipie writerów!

Członek legendarnego składu JWP, pomimo aktualnego stanu świata mówi „IS.OK”, co nie oznacza, że album, to łagodna i wesoła podróż. Raper dał się poznać fanom jako charyzmatyczny oraz gorzki obserwator rzeczywistości i takich klimatów spodziewać możemy się na albumie. Ta droga będzie ubarwiona wieloma pracami graficznymi Kosiego, który poza rapowym skillem jest także znany ze swojego artystycznego zacięcia. Jego prace dostępne będą w ramach fizycznego wydania, nie tylko w formie bookletu, a także dodatków, które dostaniecie jedynie w preorderze (dostępny na sklepie Def Jamu).

Po latach, niezliczonych gościnnych udziałów na trackach innych artystów, oraz projektów takich jak Blackbook czy Jetlagz, czas na album solowy. Premiera odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

fot. kadr z klipu

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Możesz pożegnać Waldemara Kastę

"Wkrótce płyta i kilka szalonych współprac" - taki nagłówek newsa daliśmy 2 miesiące temu,...

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, reprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...