65453422

Znamy termin drugiego klipu promującego nowy album HTA!

Następny klip pod koniec czerwca! Z gościnnym udziałem Soboty na bicie Gibsa!” – poinformował Dawidzior. Realizacją klipu zajmie się ekipa 9LiterFilmy.

Przypomnijmy, iż pierwszy klip promujący nową płytę Hipotonii „Elizjum” został zrealizowany do utworu „Nie wejdę dwa razy” (SPRAWDŹ!)

 

 

Jak poinformowała kilka miesięcy temu wytwórnia Step Records na swoim fanpage: „Skład Hipotonia WiWP/ Nie Dla Wszystkich zasila szeregi Step Records i zapowiada nowy album!

HipoToniA funkcjonuje na scenie od 2005 roku. W tym czasie skład ewoluował – dziś jego szeregi zasilają Kacper Hta, znany między innymi ze współpracy z Kalim i ekipą Ganja Mafii, oraz Dawidzior Hta, który należy do Ciemnej Strefy, a w 2014 roku wydał swój solowy album „Nowe życie”. HipoToniA to mocna dawka ulicznego rapu położona na energicznych podkładach. Dzięki połączeniu życiowych tekstów i naturalnej melodyjności szybko zaskarbili sobie szacunek kolegów z branży oraz słuchaczy.

Na swoim koncie mają wydane trzy albumy, z czego ostatnie dwa „Wspólnie I W Porozumieniu” (2010) oraz „Honor Twoją Amunicją” (2013) spotkały się ze szczególnie dobrym odbiorem„.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here