fot. @wsrh.slon

Od jakiegoś czasu wiemy, że Słoń nagrywa kolejny projekt, który ukaże się w drugiej połowie 2019 roku. Większość była przekonana, że poznański raper pracuje nad następcą „Mutylatora”, czyli nowym solowym albumem. Jednakże okazuje się, że będzie inaczej. – Na drugą połowę roku jest w planach EP z kimś na spółkę. Jak myślisz, kto to? – napisał na profilu instagramowym.

Póki co, nie zostały ujawnione żadne inne informacje dotyczące nt. EP’ki. Wśród komentujących najczęściej padają następujące propozycje: Opał, ReTo, Paluch, Szpaku oraz Jongmen.

Kilka słów odnośnie tego tematu dodał producent muzyczny – Chris Carson, który niejednokrotnie współpracował ze Słoniem: – Mam nadzieję, że twoi fani nie obstawiają meczów w ten sam sposób. Nie biorą nawet pod uwagę. To tym bardziej będzie “wtf” niespodzianka. – przekazał pod wpisem. – Jak to fajnie znać odpowiedź. Widzieć, że dana odpowiedź gdzieś tu jest, ale jest ich tyle, że ten komentarz to i tak nie jest żadna wskazówka. PS. Nie chodzi o nas. – czytamy w dodanym komentarzu przez Young Veteran$’ów.

View this post on Instagram

🤔🤔🤔❓

A post shared by braindeadslon (@braindeadslon) on

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ