fot. kadr z klipu "Mona Lisa"

Dopiero co Malik Montana wydał swój kolejny solowe krążek, zatytułowany „Import/Export”, a już uzyskał on status złotej płyty! O tym fakcie, raper poinformował na swoim profilu instagramowym:

 • W tym roku świadomie i z pełna premedytacja zrezygnowałem z wstawiania albumu do dużych sieci handlowych. Tym bardziej mi miło Was poinformować, że album „Import/Export” spełnił warunki przyznania złotej płyty. Dziękuje #Złotonanielegalu 📀🥉miejsce olis (tu się mogliście bardziej postarać), ale i tak Dziękuje ❤️ – przekazał.

Redakcja rapnews.pl gratuluje wyniku i życzy dalszych sukcesów na muzycznej drodze!

Przypominamy, że w najbliższy piątek (11.10) w warszawskim centrum rozrywki Hulakula, Malik Montana zagra premierowy koncert, podczas którego zaprezentuje repertuar ze swojej nowej płyty, a także największe hity, jak: „Jagodzianka”. Więcej informacji na rapnews.pl!

Na płycie znajdują się 23 utwory z wieloma znanymi polskimi i zagranicznymi artystami. Wśród krajowych akcentów na albumie nie brakuje zaskoczeń. Dlaczego? Malik Montana postanowił zaprosić raperów, z którymi nigdy do tej pory nie połączył swoich sił. Mowa oczywiście o Bedoesie i legendzie polskiego Hip-Hopu – Eldoce. Zdecydowanie szersza lista gości jest w przypadku jej zagranicznej części. Na „Import/Export” dograli się: Bonez MC, Milonair, Haftbefehl, MAAF, K KokeLil Toe i Mr. Polska. Odsłuch poszczególnych kawałków dostępny jest w serwisach streamingowych.

Tracklista:

 1. Skorpion feat. Haftbefehl
 2. Jungle Boyz
 3. Zielona flegma feat. Dj.Frodo
 4. Mona Lisa (Kokaina)
 5. Lizzy feat. K Koke
 6. MM7
 7. KHUDA feat. Bedoes
 8. DRUECK feat. MAAF
 9. Niesprawiedliwe
 10. Robię YEAH feat. K Koke
 11. NIE NIE NIE feat. Milonair
 12. Za pasem
 13. Cały świat Mia Marie
 14. Driposaurus feat. Mr. Polska
 15. Łyżka
 16. AHA
 17. Jagodzianki feat. Mr. Polska
 18. 750 feat. Bonez MC & Milonair
 19. VVSNIKE feat. Lil Toe
 20. Astaghfirullah feat. Eldo
 21. Serce bije
 22. Skorpion (remix)
 23. Kokaina (outro)