fot. Mateusz Czech

Pierwszy singiel z płyty VNMa, pt. „Hope For The Best” „Tak jak ja”, to utwór dedykowany słuchaczom VNMa, którzy stale wspierają jego twórczość od wielu lat. W świetle tego, że wielu z nich pracuje w korporacjach – scenografia tego wideo umieszczona została w typowej przestrzeni biurowej. Technika wykorzystana podczas produkcji to tzw. master-shot, która została uzupełniona efektami specjalnymi. Refren w tym utworze zaśpiewał niezawodny Wozz Lozowski, były lider zespołu Afromental.

„Tak jak ja” to łącznik pomiędzy artystą a słuchaczem, który w dobie ostatnich wydarzeń poprzez swoją kolorową formę może nieco podnieść na duchu. 

VNM – Hope For The Best
Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.

Niebawem zostanie udostępniona tracklista nadchodzącego wydawnictwa. Przedsprzedaż trwa na www.denekstbest.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ