Artyści związani z RPS Enterteyment nie próżnują. Od wydania płyty „Rozpalić tłum” Vixena minął rok a raper już podaje datę premiery swojego kolejnego albumu zatytułowanego „Kontinuum”. Krążek ukaże się 17 listopada.

 Będzie to innowacyjny album zarówno pod względem muzycznym, jak i pod względem wydania — mówi Vixen. — Podczas nagrywania tego materiału czuję, jak moje życie się doskonali proporcjonalnie do mojej muzyki. Chyba znalazłem w końcu złoty środek. Album „Kontinuum” będzie zawierał 15 utworów. Produkcją, oprócz mnie, zajęli się: Nalef, Sherlock, Lanek, El Grego i 101 Decybeli. Będzie kilku gości. Zaprosiłem do współpracy ludzi, których podziwiam i cenię za twórczość. Co do koncertów, to jeszcze przed wydaniem płyty zagramy ich całkiem sporo, aby zarazić ludzi po części tą energią, która zostanie przekazana na nowym krążku. Zrobię wszystko, żeby ludzie przeżyli emocjonalną przygodę, słuchając nowego albumu. Między innymi dlatego jest to najdłużej tworzona płyta w mojej historii. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł zacząć dzielić się z nową muzyką. Malutkimi kroczkami budowałem przez ostatnie miesiące coś wyjątkowego, kilku bardzo wartościowych ludzi pomagało mi przy tym. Jestem im za to niezmiernie wdzięczy

Płyta cd zawiera 15 premierowych utworów w wersji podstawowej w sjb. Oferujemy Wam wersję z specjalną z książką (przemyślenia Vixena podczas procesu twórczego płyty) w twadej oprawie – wersja limitowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here