fot. @kamilnastyk

Wigor od dłuższego czasu przygotowuje solowy krążek, zatytułowany „1978”. Warszawski raper pracuje nad nim w spokojnym tempie, dopracowując poszczególne elementy. Czy będziemy mogli spodziewać się go jeszcze w tym roku?

  • Album „1978” na samym finiszu. W czwartek będzie ostatnia gościnna zwrotka i zamykamy master. Może ktoś z Was spróbuję zgadnąć, kto będzie tym gościem? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w listopadzie rusza preorder. – przekazał reprezentant składu Mor W.A.

https://www.instagram.com/p/B363EPsH7iI/

W sierpniu na kanale YouTube: Visioners TV pojawił się teledysk, zrealizowany do singla – „No limit”, do którego zostali zaproszeni: Grizzlee, soSpecial i DJ HaemDwa miesiące przed jego publikacją, Wigor dołączył do wytwórni Visioners Label. Korzenie Wigora to przywilej, a zarazem ogromna odpowiedzialność wobec wymagań  słuchaczy pamiętających złotą erę polskiego rapu. Już teraz wiadomo, że nadchodząca premiera „1978” będzie ukłonem w stronę bardziej doświadczonych słuchaczy, a nowi znajdą na niej niezłą dawkę nowoczesnych patentów, m.in. dzięki zaproszonym gościom. – „1978”, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, DJów oraz raperów. Artystów, z którymi do tej pory nie pracowałem. – napisał w jednym z postów na swoim oficjalnym fanpage’u, Wigor