fot. kadr z klipu

“Zamach” – to zdecydowanie nie jest lekki i przyjemny utwór, przy którym można się zrelaksować. Notos postanowił w dosadny sposób przekazać słownie i pokazać za pomocą klipu, co sądzi o polskiej rap scenie.

To zamach na scenę, chcę wjeb*ć się w teren, na którym jest tysiące MC“; “Zjadam podziemie, a znaki na niebie mówią, że na deser mam mainstream“; “Lubię smak krwi, bardziej od wina, będę ją pił, jak wszystkich powyrzynam“; “Jednego, czego jestem pewien to tego, że nadchodzę rozjeb*ć scenę” – to tylko fragment wersów z w/w kawałka, który jest częścią zbliżającego się projektu: EP – “CERBER”.

  • Osobiście uważam, że nikt nie nagrał tak bezpośredniego i mocnego utworu wymierzonego zarówno w słabych raperów w podziemiu jak i niezasługujących na owacje raperów z mainstreamu. Jestem fanem rapu od dziecka i sam posiadam ogromną kolekcję płyt, książek, filmów dokumentalnych i biograficznych o rapie zza oceanu. Chcę stworzyć nowy, oryginalny i niepowtarzalny styl i być kiedyś ikoną tej całej gry. – przekazał raper dla portalu glamrap.pl.

Posłuchajcie, obejrzyjcie poniższy teledysk, a także dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ