fot. @ciociaewaaa_foto

2 tygodnie – właśnie tyle czasu zostało do oficjalnej premiery kolejnego solowego wydawnictwa Nizioła, zatytułowanego „Owoc Żywota” (przedsprzedaż trwa na preorder.pl). Na projekcie tym nie brakuje odważnych tekstów, nierzadko gorzkich storytellingów, do których krakowski raper przyzwyczaił nas już przy okazji wcześniejszych nagrywek.

Na płycie znajdziemy 16 utworów (+ dwa dodatkowe w wersji preorder: DELUXE) oraz wielu znakomitych gości, jak: Marlena Patynko i Hinol Polska Wersja, którzy pojawili się we wcześniejszych singlach: „Głos” ft. Marlena Patynko, „Ja tam cisnę na turystę” i „Pozytyw” ft. Hinol PW.

Cały album został napisany i nagrany pod czujnym okiem Szweda w Hemp Studio w Warszawie, odpowiadającego za część bitów na „Owocu Żywota”. Ponadto o warstwę muzyczną zadbali, m.in.: Flame, Kriso NON Koneksja oraz Morfix.

Jak na kilkanaście dni, które pozostały do 29 listopada, album „Owoc Żywota” ocenia sam autor?

  • Wczoraj odsłuchałem w pełni finalną wersję „Owocu Żywota”. W środku nocy jeździłem autem słuchając tej płyty i cieszyłem się jak dziecko. Nie będę się tu reklamował. Nie będę Was codziennie prosił na InstaStory, czy FB o to, byście ją zakupili, bo to nie w moim stylu – choć podobno ma to przełożenie na sprzedaż (hehe). Ale z czystym sumieniem stwierdzam, że to chyba moja najlepsza płyta. Jeśli jesteś fanem dobrego rapu, to prędzej czy później, trafi w Twoje ręce. Wkrótce kolejne single!!! – przekazał Nizioł.

#NIZIOŁ

A Wam przypadły do gustu dotychczasowe single wypuszczone przez właściciela Banita Records?

View this post on Instagram

Wczoraj odsłuchalem W pełni OWOC ŻYWOTA finalną wersje. W środku nocy jeździłem autem słuchając Tej płyty i cieszyłem się dziecko. Nie będę się tu reklamował..nie będę was codziennie prosił na instastory czy fb o to byście ją zakupili,bo to nie w moim stylu,choć podobno ma to przełożenie na sprzedaż(heh).. ale z czystym sumieniem stwierdzam że to chyba Moja najlepsza płyta.Jeśli jesteś Fanem dobrego rapu to prędzej czy później trafi w Twoje ręce.Wkrótce kolejne single!!! https://preorder.pl/muzyka/polska/owoc-zywota-deluxe-banita-mixtape #nizioł #Solo #owocżywota @szwedswd #banitarecords #stepdystrybucja #diilgang #patriotic #banitawear #pitbullcity #streetfightershop #dietyodbrokuła

A post shared by Banita Rec. (@niziol_official) on