fot. kadr z klipu

Ponad dwa lata temu Nizioł wydał swój ostatni krążek. Wówczas na sklepowe półki trafił projekt, zatytułowany „Banita Mixtape”. Teraz krakowski raper wraca z kolejnym solowym albumem – „Owoc Żywota”.

Wraz ze startem przedsprzedaży na stronie preorder.pl, poznaliśmy kilka cennych informacji o płycie i oficjalny front okładki. Ponadto na YouTube trafił teledysk, zrealizowany do numeru – „Ja tam cisnę na turystę”, do którego bit przygotował Szwed SWD, natomiast wakacyjny klip nakręciła ekipa 9LITER FILMY.

Na albumie swoje gościnne zwrotki położyła ścisła czołówka polskiego rapu – szczegółowe informacje pojawią już niebawem wraz z publikacją oficjalnej tracklisty.

Bity na albumie to w zdecydowanej większości dzieło wspomnianego wyżej Szweda SWD (Hemp Gru). Oprócz niego, po cegiełce dorzucili również Flame, Kriso NON Koneksja oraz Morfix. Fani mogą spodziewać się zarówno klasycznego, oldschool’owego sznytu, jak i bardziej nowoczesnej formy, w której charakterystyczny głos i flow Nizioła doskonale się odnajdują.

Premiera albumu już 29 listopada!