fot. YouTube

Świetne wieści napłynęły do nas od Nizioła. Krakowski raper poinformował wszystkich, że rozpoczął prace nad nową „solówką”: – 25 stycznia zacząłem nagrywać moją nową płytę solową. W moim mniemaniu z jednym z najlepszych producentów i realizatorów w kraju Szwedem SWD. – przekazał na łamach profilu na Instagramie.

Dyskografię Nizioła zamyka album „Banita Mixtape: Nizioł + goście”, który pojawił się w maju 2017 roku. Można uznać go za „emigracyjną pocztówkę”, ponieważ projekt został wsparty przez raperów przebywających poza naszym krajem.

Wcześniej zanotował on serię trzech Złotych Płyt, które zdobył za następujące krążki:„Pretekst”, „Pretekst 2” i „Syndykator” – ten ostatni stworzył wspólnie z zespołem Syndykat.

Warto wspomnieć, że trwa także edycja konkursu #RWP2018: Nagraj z Niziołem, która wkroczyła już w ostatni etap! 2 marca w warszawskim klubie ISKRA odbędzie się FINAŁ LIVE, podczas którego zagrają, m.in. finaliści RWP2018, a także jurorzy – szczegóły na rapnews.pl – bilety można zamawiać na sklep.rapwpolsce.com.