fot. @ciociaewaaa_foto

W 2019 roku Nizioł wrócił z solową płytą! Krakowski raper przez wiele miesięcy pracował nad krążek zatytułowanym „Owoc żywota”, który powstał w studiu prowadzonym przez Szweda SWD. Nie obyło się jednak bez komplikacji, które w pewnym momencie mogły nawet sprawić, że nie pojawi się on na sklepowych półkach. Wszystko przez tragedię, która wydarzyła się dwa lata temu w Anglii |info!|, a także kontuzję, która kilkanaście miesięcy temu przydarzyła się Niziołowi.

W międzyczasie właściciel wytwórni Banita Records znalazł czas na nagrywanie gościnnych zwrotek, których naliczył aż… 30! Co jeszcze spotkało go w minionym roku?

  • Życzę wszystkim, aby w nowym roku spełniali swe marzenia (a przynajmniej założenia). Dla mnie rok 2019 źle się zaczął, ponieważ uległem ciężkiej kontuzji, co wyłączyło mnie z obiegu na jakiś czas, ale też pozwoliło się skupić na mojej pasji. Dzięki temu zacząłem myśleć poważnie o płycie, co też ZaOWOCowało pod koniec roku, gdy 29 listopada zobaczyłem na półkach w sklepach finalny efekt tej decyzji. Ponadto otrzymałem złotą płytę (już 3 z kolei) za „Pretekst 2”, co też utwierdziło mnie w tym, że to, co robię – ma sens i konkretny oddźwięk. Ponadto dograłem ok. 30 zwrotek gościnnych, co też jest równoznaczne z tym, że w tej muzyce jestem kimś, z kim inni chcą współpracować. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób mnie wspierają i dopingują, plus oczywiście ludziom, którzy zakupili moją muzykę.
    2020 nie zwalniam tempa!!!

View this post on Instagram

Życzę wszystkim aby w Nowym roku spełniali swe marzenia( a przynajmniej założenia).Dla mnie rok 2019 źle się zaczął ponieważ uległem ciężkiej kontuzji co wyłączyło mnie z obiegu na jakiś czas ale też pozwoliło się skupić na mojej pasji.Dzieki temu zacząłem myśleć poważnie o płycie co też ZaOWOCowało pod koniec roku gdy 29 listopada zobaczyłem na półkach finalny efekt tej decyzji.Ponadto otrzymałem złotą płytę ( już 3 z kolei)za Pretekst 2 co też utwierdziło mnie w tym, że to co robie ma sens i konkretny oddźwięk. Ponadto dograłem ok.30 zwrotek gościnnych co też jest równoznaczne z tym że w tej muzyce jestem kimś z kim inni chcą współpracować. Dziękuję wszystkim którzy w jakikolwiek sposób mnie wspierają i dopingują plus oczywiście ludziom którzy zakupili Moja muzykę. 2020 nie zwalniam tempa!!! #2019 #udanyrok #2020 #plan #realizacja #efekt #banitarecords #banitawear #swojak

A post shared by Banita Rec. (@niziol_official) on