fot. @ciociaewaaa_foto

AKTUALIZACJA: SPRAWDŹ KLIP „POZYTYW” NA RAPNEWS.PL!

„Mam plan” na projekcie ekipy Dixon37 „KZK”, „W razie w” na solowej płycie Nizioła „Pretekst” i „3J: Jestem Jaki Jestem” na krążku „Notabene” Polskiej Wersji – to właśnie na tych utworach mogliśmy usłyszeć razem Nizioła i Hinola. Dziś już wiemy, że obaj panowie pojawią się na kolejnym. Tym razem bez innych gości, ponieważ singiel „POZYTYW” na bicie Szweda SWD to współpraca na linii: reprezentant Banita Records x reprezentant PW.

Numer ten będzie drugim zwiastunem solowej płyty krakowskiego rapera „Owoc Żywota”. Jego premiera – wraz z klipem stworzonym przez 9LiterFilmy – będzie miała miejsce już jutro (15.10) na kanale Step Records! Trailer klipu znajdziecie poniżej:

Jutro o godz.15 na kanale @steprecords Premiera drugiego singla z mojej płyty pt.POZYTYW z gościnnym udziałem @hinol_polska_wersja na bicie @szwedswd https://preorder.pl/muzyka/polska/owoc-zywota-deluxe-banita-mixtape

Opublikowany przez Nizioł $zajka Syndykat Poniedziałek, 14 października 2019

 

Na albumie „Owoc żywota” swoje gościnne zwrotki położyła ścisła czołówka polskiego rapu – szczegółowe informacje pojawią już niebawem wraz z publikacją oficjalnej tracklisty.

Bity na albumie to w zdecydowanej większości dzieło wspomnianego wyżej Szweda SWD (Hemp Gru). Oprócz niego, po cegiełce dorzucili również Flame, Kriso NON Koneksja oraz Morfix. Fani mogą spodziewać się zarówno klasycznego, oldschool’owego sznytu, jak i bardziej nowoczesnej formy, w której charakterystyczny głos i flow Nizioła doskonale się odnajdują.

Premiera albumu już 29 listopada! Fizyczną wersję można zamawiać na preorder.pl.