Niesamowita przemiana aktora, który wcieli się w rolę Ś.P. Tomasza Chady w filmie 'Proceder’

fot. @rxprodukcja

Od wielu miesięcy trwają ujęcia do filmu w reżyserii Michała Węgrzyna „Proceder”, o którym robi się coraz głośniej, ponieważ zbliża się data jego premiery. Film opowiadający o losach zmarłego w ubiegłym roku rapera – Ś.P. Tomasza Chady, trafi do kin 4 października 2019 roku.

W rolę głównego bohatera wcielił się Piotr Witkowski, którego widzowie mogą kojarzyć z takich filmów i seriali jak, m.in.: „Miasto 44”, „Kamerdyner”, czy „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Aktor podszedł bardzo poważnie do swojego zadania. Jest skupiony na każdym detalu. Nie tylko nauczył się tekstu scenariusza, ale popracował również nad swoim ciałem. Zdecydowanie poprawił tężyznę fizyczną, zaczął trenować sporty walki, czy skrupulatnie „przestudiował” wszystkie dostępne nagrania video, obserwując jak zachowywał się Chada w życiu codziennym i w trakcie pracy, m.in. w studiu nagraniowym i podczas koncertów.

Cały profesjonalizm aktora opisał wieloletni przyjaciel ChadyRafał Sielawa, znany w środowisku hip-hopowym jako „RX Produkcja”.

  • Zachwycamy się często historiami o aktorach z Hollywood – ile to oni nie poświęcają, muszą do roli przytyć/schudnąć, zmienić wygląd, zmienić charakter. Na zdjęciu ze mną widzicie Piotra Witkowskiego, wybitnego aktora, swoją drogą prywatnie wspaniałego człowieka i mega zioma. Tak to jest Piotr, który gra rolę Tomka Chady w Procederze. A teraz przewińcie w prawo i zobaczcie zdjęcie z planu, gdzie nagrywaliśmy scenę koncertową. Tak to jest ten sam gość. Nie do wiary co? Piotrek do tej roli korzystając z pomocy specjalistów nauczył się bić, nauczył się rapować, nauczył się jeździć na desce, zmienił kompletnie swój wygląd trenując intensywnie na siłowni, zmieniając dietę ale to co dla mnie osobiście jest najważniejsze – chociaż nikt mu nie kazał to wieczorami oglądał wszystkie możliwe dostępne materiału wideo, wywiady, koncerty, żeby idealnie w filmie odwzorować Tomka zachowanie, mimikę, ruchy scenicznie w poszczególnych latach (mamy 3 sceny koncertowe – różne lata od lat 90 po koncert z The Game), odwiedził grób Tomka i spalił z nim „wspólnego” papierosa rozmawiając… On się tym nie chwalił, bo nie robił tego dla poklasku, ale ja o tym wspominam, bo to bardzo szanuję. „Jedno co dajesz i bierzesz od braci, tu nie chodzi o szelest, szacunkiem się płaci”. – przekazał RX w social mediach.

Za realizację pełnometrażowego filmu odpowiada ekipa Global Studio. W gronie aktorów zaangażowanych w ten projekt są, m.in.: Jan Frycz, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Troński, Antoni Pawlicki i Krzysztof Kowalewski. Do filmu zaangażowani zostali również przedstawiciele polskiego Hip-Hopu: Kali, Bajorson, Vienio i Zbuku.

https://www.instagram.com/p/Bzf1G67oOBj/

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Popek pokazał projekt nowej twarzy: „Nienawidzę siebie za to, kim jestem” [VIDEO]

Szok, szok, szok… i jeszcze raz szok! Takie odczucia mamy po tym, jak Popek...

Kaczor BRS w swoim mieście!

O tym, że Kaczor BRS wraca z najnowszym solowym materiałem wiemy od dłuższego czasu....

Wiemy, ile KęKę sprzedał płyt! Raper wrócił po wydawniczej przerwie

KęKę rozpoczął promocję nowej płyty. Jak można było łatwo się domyślić - raper zaliczył...

Josef Bratan w teleturnieju – ZOBACZ, jak mu poszło w INFLUENCERIADA!

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż… Ale Mikołajki już za nami. I właśnie z tej...

Kali X Sir Mich „Miasto Boga” – klip z „Zapiski z Landary” i preorder

Kali wjechał z pierwszą odsłoną albumu "Zapiski z Landary", który w ostatnim czasie przygotowywał...

Eldo pracuje nad płytą z O.S.T.R.?

Raper Eldo zdaje się szykować na powrót do sceny muzycznej. Ostatni album artysty pojawił...

Fabijański „PANOPTIKON” – nowy projekt, współpraca z Dudkiem P56

Wydawało się, że Fabijański definitywnie skończył rapować. A przynajmniej wydawać kolejne projekty. Nic z...

Frosti z klipem „TWISTER”. Raperzy z Anglii, Czech, Węgier i Bułgarii gościnnie

Frosti serwuje kolejną odsłonę mixtape. Tuż przed premierą „ONE FOOT OUT”, który ukaże się...

Alberto X Bedoes 2115 „Beztroski czas” – sprawdź klip, na który czekali fani

Po licznych zapowiedziach i pytań od fanów, współpraca na linii Alberto X Bedoes 2115...
bashh obudź się