fot. kadr z klipu "Tam gdzie nasza paczka"

W lipcu pojawił się diss, pt. „Diss na pseudo prawilniaków (JPP)” |przesłuchaj!|, którego autorami są: Małolat K2, Młody ZB i Eve. Był on skierowany w stronę Pomidora i Popka, z którymi w przyszłości współpracowali. Sam diss został wówczas udostępniony przez legendę polskiego MMA – Marcina Różalskiego.

W ostatnich dniach temat ponownie odżył za sprawą nagranego video-komunikatu od ekipy PureStuff: – Ilu żeś dobrych chłopaków poprzekręcał? Ja znam sam 20-stu typa. A ilu jest jeszcze takich dobrych chłopaków? – pyta Małolat.

Na powyższe słowa Młodego i Małolata odpowiedział Pomidor, który na swoim fanpage udostępnił nagranie, w którym zapowiada odwet: – W piątek będziecie mieli przesłanie ode mnie i od Popka, jak przyjedzie. Dissa od nas nie dostaniecie, bo sami się dissujecie – przekazał.

dziewczyny z kajdanowa malolatk2 i mlody zb

Opublikowany przez Pomidora Wtorek, 2 października 2018

 

Ekipa PureStuff w odpowiedzi na video Pomidora, nagrała kolejne o tytule „Przeciw kurestwu i upadkowi zasad – kilka słów od ekipy PureStuff”. Jest to apel do wszystkich osób, które zostały ‚przekręcone’ przez reprezentanta Firmy: – Niebawem wjadą filmiki z rozmowami, z ludźmi, którzy mają dużo do powiedzenia na ten temat. Znają sytuację, więc również poznacie prawdę – mówi Młody. Małolat z kolei wspomina sytuację, w której to Pomidor został zapakowany do bagażnika: – Pamiętasz jak zostałeś zapakowany do bagaja? Do tego nie musisz się przypucowywać, bo wszyscy wiedzą jak było i nie wypisuj głupot u siebie na fanpage’u, że wszyscy czekają na nas i się widzimy na Wembley, bo dobrze wiesz, że tam nie przyjedziemy, ale bardzo chętnie spotkamy się z wami po walce. Essex was cieplutko ugości. Pamiętasz, jak wyskoczyłeś ze mną na solóweczkę? Co było? Płakałeś, przepraszałeś i tłumaczyłeś się, że jesteś pijany? Bardzo chętnie mogę z tobą wyjść na solówkę.