fot. @RacaMC

Napłynęły do nas bardzo smutne informacje, bowiem odszedł kolejny reprezentant polskiej rap sceny. Po stracie Tomasza Chady i Leha, środowisko hip-hopowe żegna Racę, 33-letniego rapera urodzonego w Szczecinie.

  • Spoczywaj w pokoju Rafał ! Zostałem ostatnim przedstawicielem północnej Polski…. – poinformował na swoim profilu facebookowym, Bambo The Smuggler.
  • Zdjęcia na Instagramie wyglądają ładnie. Wszystko jest w jak najlepszym porządku,wszyscy są piękni,młodzi,bogaci.Prawda jest zupełnie inna – samotni,szukający wrażeń w twardych narkotykach i przygodnym seksie przedstawiciele naszego arcypięknego kraju tworzą etos człowieka Zorro – to znaczy człowieka,który pod maską ukrywa swoje najgorsze demony.Mam myśli samobójcze, większość artystów ma. Czasem jest lepiej,czasem gorzej.Nie bójcie się otwarcie powiedzieć o tym co was trapi i co wam leży na sercu.Zróbcie to za nim Będzie zbyt późno…. Raca – dodał w kolejnym poście.

Z WIELKĄ PRZYKROŚCIĄ MUSZĘ WAS POINFORMOWAĆ, ŻE RACA NIE ZYJE. SPOCZYWAJ W POKOJU (*)

Opublikowany przez Galika Piątek, 19 lipca 2019

 

Raca zadebiutował pierwszą płytą „Znasz Nas EP” w 2007 roku. Później sukcesywnie wydawał kolejne rzeczy, jak: „Konsument Ludzkich Sumień”, czy „Pamiętniki Ludzi Nienormalnych”. W 2017 roku hucznie zapowiadał nowy materiał o roboczej nazwie „SZULC”, który ostatecznie nie ujrzał światła dziennego. Raper przez wiele lat swojej artystycznej działalności współpracował z takimi osobami jak, m.in.: Bonson, Te-Tris, Skor, PMM, czy Ten Typ Mes.

Pierdol kolejność. Jeszcze coś dojdzie.

Opublikowany przez Raca Sobota, 1 kwietnia 2017